תקלות נפוצות במכשירי אייפון

למרות העובדה שמכשירי אפל השונים נחשבים לאיכותיים ביותר ולאלו שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם הם לא חפים מתקלות כאלו ואחרות מפעם לפעם.

שימוש במכשיר בתדירות גבוהה, טיפול לא נכון, מפגעים שונים או תאונות יכולים כולם להוות גורמים לתקלות כאלו ואחרות שיצוצו במכשיר האייפון שלכם.

אז מהן אותן תקלות נפוצות? ואיך מתמודדים איתן? כל הפרטים בהמשך הכתבה.

מכשיר אייפון לא נדלק

נתחיל מתקלה נפוצה אצל רבים – כאשר אנו מנסים להפעיל את האייפון אבל הוא לא נדלק. מדובר במצב מלחיץ אבל נפוץ, כאשר ברוב המקרים ניתן להתמודד עם התקלה על ידי פנייה למעבדת תיקונים מוסמכת לתיקון מכשירי אפל. תיקון מסך אייפון יעלה לכם פחות מרכישת מכשיר חדש, והמחיר תלוי כמובן במקור התקלה.

גורמי התקלה יכולים להיות מגוונים, ביניהם:

  • תקלה במסך האייפון – התקלה תיפתר על ידי רכישת מסך חדש והרכבה שלו במעבדה
  • תקלה במקור החשמל – לעיתים מדובר בבעיית טעינה שנובעת ממטען תקול, בעיה בפלאג הטעינה או בעיה בסוללת מכשיר האייפון
  • תקלה בלוח האם – התקלה יכולה להיות ברמת הרכיב או תקלה בחומרה כמו הצטברות קרויוזה

רמקול, מיקרופון או מצלמה לא עובדים במכשיר האייפון

בעולם המודרני מכשיר האייפון שלנו משמש אותנו באופן יומיומי בתקשורת עם אנשים, על ידי שימוש באפליקציות שונות. כאשר אחד מהרכיבים – רמקול, מיקרופון או מצלמה לא עובדים במכשיר האייפון, מדובר הרי בפגיעה משמעותית בחוויית השימוש שלנו במכשיר.

אבל למרות הבאסה, החדשות הטובות הן שבדרך כלל התיקון יכלול החלפה פשוטה יחסית של הרכיב התקול. מחיר של רכיב בודד יהיה זול בהרבה מרכישת מכשיר חדש – בייחוד כאשר מדובר במכשיר אפל.

המגע/ הטאצ' באייפון לא עובד?

מנסים להקליד הודעה וחלק מהאותיות לא עובדות? מנסים לגלול את המסך והוא לא מגיב? התקלה המעצבנת הזו יכולה גם היא לנבוע מסיבות שונות. אלו יכולות להיות בעיות במסך המגע, נזקי קוריוזה בלוח האם, בעיות בהגדרות המכשיר, או לחלופין סיבה פשוטה יותר כמו בעיה באפליקציית המקלדת.

במעבדה מנוסה לתיקון מכשירי אפל יוכלו לזהות את מקור התקלה ולהתאים עבורכם את התיקון האידיאלי.

מעבדת מק איט נאו בתל אביב – מעבדה מנוסה בתיקון מכשירי אפל

נתקלתם בתקלה כזו או אחרת במכשיר האייפון שלכם? לפני שאתם ממהרים לרכוש מכשיר חדש – מומלץ לבדוק את מקור התקלה ואולי לחסוך סכומים גבוהים. לא משנה באיזו תקלה מדובר, במעבדת מק איט נאו תל אביב תוכלו לקבל בדיקה חינם והצעת מחיר לתיקון האידיאלי עבורכם.

מעבדת מק איט נאו בתל אביב פועלת כבר למעלה מ-15 שנה ומספקת שירותים מקצועיים ללקוחותיה הרבים. המעבדה מתמחה בתיקון אייפונים וכלל המכשירים מסוג אפל. הבדיקות והתיקונים במעבדה נעשים על ידי טכנאים מקצועיים ומנוסים והתיקונים במעבדה נעשים עד לרמת הרכיב. לאחר התיקון ניתנת אחריות מלאה לחצי שנה.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »