מי אנחנו

מעבדת MaciTNow  החלה לפעול לראשונה כתחביב במרתף, בצפון הישן של תל אביב בשנת 2010, על מנת לתת פתרון נוח ומהיר למשתמשי אפל בישראל בכל הנוגע לתיקון מקבוקים, איימקים וכל שאר מוצרי אפל. במהרה, לאור הביקוש שעבר בעיקר מהמלצות מפה לאוזן המעבדה התרחבה גם לארה״ב וכיום מונה מספר טכנאים וותיקים ומנוסים, חנות ומעבדת אקספרס למוצרי אפל בבזל 1 פינת דיזנגוף.

השנה, החברה משלימה התרחבות נוספת והקימה מעבדה חדשה ללקוחותיה העסקיים בלבד, בדרך השלום 7 – לב אזור העסקים של תל אביב על מנת לשרת בעיקר את הלקוחות הקיימים שלנו ולוודא שהשירות האישי והמהיר יישאר בדיוק כפי שהיה לאורך כל השנים.

 

המעבדה החדשה הוקמה כמעבדה משלימה, כדי לספק עבורכם את הפתרונות של כלל מוצרי אפל בישראל ומחוץ לה, עם צוות טכנאים וותיק, המנוסה ביותר בתחומו בעיקר לספק את הצרכים ולפתור את האתגרים שמרבית החברות בארץ נאלצות לעבור על מנת לספק עבודה מהירה וחלקה לכלל מוצרי אפל השונים, שילובם והטמעתם בחברות בפוטנציאל גדילה המצריך אנשי מקצוע מיומנים ביותר.

 

כעת, בזכות 2 מיקומים אסטרטגים, ניתן לשלוח במהירות טכנאים שיגיעו גם למשרדים שלכם, וכשיש מעבדה ב 2 מקומות שונים בתוך העיר, ניתן יהיה להגיע עד למשרדי לקוחותינו בדקות ספורות, לתקן בקלות תקלות אצלכם במשרד ובכך לחסוך לכם זמן עבודה יקר ולא פחות חשוב – לייתר גיוס יקר, ארוך ומייגע של אנשי IT נוספים. התוצאה היא שגם תחסכו מאות אלפי שקלים בשנה על עובדים שבין כה וכה נדיר למצוא ובמקום זה, תקבלו אצלכם את הצוות שלנו, שאין שני לו בנסיון וההיכרות של מוצרי אפל בארץ ובעולם.

 

היתרון הגדול ביותר הוא שאנו לא מייצגים את אפל, או כל חברה כזאת או אחרת שיש לה יש אינטרס מסוים למכור לכם מוצר כלשהו. אנו נייעץ אך ורק את מה שיתאים לארגון שלכם ונכון לכם בלבד, גם אם לא מדובר במוצר של חברת אפל. כל זאת בעקבות הנסיון רב השנים שלנו עם חברות ישראליות וסטרטאפים מכל הגדלים והסוגים.

בין השרותים שלנו ניתן למצוא: