תיקון מכשירי אייפון ברמת הרכיב, החל ממכשירי סוף מחזור חיים (End-of-Life),
ועד למכשירים החדישים והטובים ביותר

רק אצלנו תוכלו באמת לבצע תיקון של מכשירי אייפון, מחשבי מק ואייפדים ברמת הרכיב ללא החלפת חלקים מיותרים ויקרים.

אצלנו תוכל לחסוך כסף רב! איך?! משום שאנו מומחים לתיקון כל מכשירי האפל כולל מכשיר האייפון ברמת הרכיב.

מעבדת Macitnow מתמחה בתיקוני אייפונים וכל המכשירים מבית אפל

תיקון לאייפון יש לעשות אך ורק במעבדה מוסמכת עם נסיון מוכח. הטכנאים של מעבדת Macitnow מתמחים מזה שנים בתיקון מכשירים תוצרת חברת אפל לרבות אייפונים מכל הסוגים והגרסאות, כגון:

 • תיקון אייפון 6
 • תיקון אייפון 6 פלוס
 • תיקון אייפון 7
 • תיקון אייפון 7 פלוס
 • תיקון אייפון 8
 • תיקון אייפון 8 פלוס
 • תיקון אייפון X
 • תיקון אייפון Xr
 • תיקון אייפון Xs
 • תיקון אייפון Xs Max
 • תיקון אייפון 11
 • תיקון אייפון 11 פרו
 • תיקון
 • אייפון 11 פרו מקס
  אייפון

במעבדת Macitnow מבצעים את כל סוגי התיקונים לאייפון, כגון:

החלפת מסך לאייפון – מסכי האייפון הם מסכים די גדולים ולאלה שלא שומרים על המסך עם מגן זכוכית מתאים, יש סיכוי שהמסך יתנפץ. גם לאלו שיש מגן זכוכית והטלפון נופל מספר פעמים אז גם אז יש סיכוי שהמסך עצמו יהיה חשוף לפגיעה. בכל אופן, ברגע שהמסך שלכם נשבר הגיעו למעבדתנו ואנחנו נדאג להחלפה מהירה של מסך מקורי במחיר המשתלם ביותר.

תיקון מסך המגע של האייפון – מסך המגע של האייפון הוא השכבה השנייה מאחורי שכבת הזכוכית. כאשר הנזק הוא חמור אז סיכוי גדול שגם מסך המגע ייפגע והטאצ’ לא יעבוד כראוי. במעבדת Macitnow  נדע לאבחן את הבעיה ולהחליף את החלק המתאים.

תיקון ספיקר ורמקול באייפון – בעיות נפוצות מאוד כתוצאה מרטיבות,לחות, נפילה הם נזקים לרמקול ולספיקר באייפון ובמצב כזה נשמע תדר קול צורם או שלא נשמע בכלל. מעבדתנו מחזיקה בחלקי חילוף מקוריים בלבד לכל דגמי האייפון.

החלפת סוללה ושקע טעינה באייפון – ישנן תקלות הנוגעות לנזק בשקע טעינה כך שהמכשיר אינו נטען. בעיה נוספת היא בסוללה ויכולה לנבוע בין היתר מרטיבות או התחממות. מעבדת Macitnow  מתקנת נזקים מסוג זה עד לרמת הרכיב, כך שאם ניתן לתקן ולא להחליף אז אתם תשלמו פחות.

תיקון אייפון עד לרמת הרכיב

היתרון שלכם שאתם מגיעים למעבדה המתמחה בתיקון אייפון הוא שאנחנו יודעים לתקן תקלות עד לרמת רכיב לוח האם. מבחינתכם זה אומר שאתם חוסכים המון כסף בכך שאתם לא תשלמו סתם על החלפת חלקים במקרים בהם בכלל לתקן אותם.

האייפון הוא מכשיר אמין, אך לפעמים ירצה הגורל ונצטרך לשלוח את המכשיר לתיקון. כאשר אתם תצטרכו לתקן את האייפון אתם תרצו לבחור במומחים שיגעו לכם המכשיר ויעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.מעבדת  MACITNOW הינה מעבדה  לתיקוני מכשירי אפל ולנו מעבדה בארצות הברית ובישראל. הכל מתבצע ע”י הטכנאים המקצועיים ביותר ועם שירות לקוחות בחמש שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית.

החלקים שלנו הינם חלקים מקוריים העוברים בקרת איכות קפדנית במעבדתנו בקליפורניה. שמנו ככן הוא – Macitnow והתיקונים אצלנו מתבצעים בו במקום ללא המתנה. נשמח עם תקראו מידע על מחירי תיקוני תקלות נפוצות באייפון.

אייפון 12 מיני
מחשב מחודש מקבוק פרו

החלפת רמקולים במקבוק – כן או לא?

רוב היום אתם משתתפים בפגישות זום ורמקולים פועלים ותקינים הם חלק אינטגרלי בהשתתפותכם?! אתם עובדים על המחשב ואוהבים שברקע מתנגנים שירים אהובים עליכם?!  משחקי מחשב

קרא עוד »
מחשב מחודש מקבוק פרו

מעבדה מומלצת לתיקון מקבוק

לא פעם בדיוק בזמן הלא מתאים מחשב המקבוק היקר שלכם התקלקל בדיוק בזמן הלא מתאים. אין שום ספק שמדובר בסיטואציה לא נעימה. כמובן שהדבר הראשון

קרא עוד »

מקבוק לא נטען

מחשבי אפל הם מחשבים מדהימים ביופיים, בעוצמה שלהם, הם ייחודיים ואיכות החומרה שלהם מהטובות בעולם, הגרפיקה שלהם מרהיבה, העיצוב מיוחד, יש בהם תוכנת הפעלה ידידותית

קרא עוד »
אייפון 12 פרו מקס

מעבדת אפל תל אביב

חשיבות התיקון במעבדה מקצועית. אם אתם בעלי מכשיר אייפון וודאי חשוב לכם שתהיה לכם מעבדה מקצועית קרובה לבית. לכל מקרה, שהרי המכשיר הנייד שלנו מכיל

קרא עוד »