טכנאי מק מומלץ בתל אביב

המטרה: להשיג טכנאי מק לחברה בתל אביב. זו היתה אחת המשימות הראשונות שלי כבעל עסק קטן שעוסק בעיצוב גרפי. שמי אודי זהבי וכאשר הקמתי את החברה שלי בתחילת שנת 2017, אפילו שקלתי להעסיק טכנאי מק במשרה חלקית כדי שיוכל לסייע לנו כשנצטרך תיקוני מחשב. חשבתי שמדובר בהכרח.

לשמחתי, פגשתי באותה תקופה את אלירן, הבעלים של חברת MacITnow, ואחרי שהיה בינינו קליק השתכנעתי שאין לי צורך במשרת טכנאי. במקום זאת, הפכתי את MacITnow למעבדת התיקונים שלנו בעת הצורך.

המעצבים הגרפיים שלנו מאוד אוהבים את העבודה על מקבוק אייר ומקבוק פרו. אלא שעם כל האיכות והיתרונות בעבודה על מוצרי אפל, תקלות הן חלק מהעבודה השוטפת. למזלי, העבודה מול MacItnow התבררה כאחת מההחלטות העסקיות הטובות שביצעתי.

מעבדת תיקונים אמינה ומהירה

MacITnow היא מעבדת אקספרס וזה היה אחד הגורמים החשובים לבחירה בהם. לא צריך להסביר עד כמה חשוב לעסק של עיצוב גרפי שהמחשבים יהיו זמינים ונגישים באופן מיידי ויחזרו מתיקון במהירות. ואכן, תוך זמן קצר מאוד היינו כבר מקבלים פירוט של התקלה והתיקון המוצע, כולל הצעת מחיר. כן, כישראלי טיפוסי גם אני חששתי לצאת "פראייר" והיום חייב להודות שהמחירים של MacITnow הוגנים במיוחד. האמינו לי כי בדקתי גם אצל המתחרים שלהם על מנת להשוות.

למעשה, ממה שהוסבר לי, המהירות בעבודה היא זו שמוזילה עלויות. הטכנאים של MacITnow עובדים פחות שעות וכך התיקון זול יותר. כמובן שזה לא בא על חשבון יעילות – עוד לא היתה בעיה שחברת התיקונים שלנו לא הצליחה לתקן או לפתור. כשמם כן הם, מומחי מק שעושים את הכל כאן ועכשיו, בשיא היעילות והמקצועיות.

בין התיקונים שביצענו ב- MacItnowבשנים האחרונות נמצאים:

  • החלפת מסך למקבוק
  • החלפת סוללה למקבוק
  • תיקון מסך למקבוק
  • תיקון מקלדת למקבוק
  • שחזור מידע במקבוק
  • תיקון כרטיס מסך למקבוק
  • תיקון דיסק קשיח למקבוק
  • ניקוי קורוזיה במקבוק
  • טיפול במערכות קירור למקבוק

מעבדה מאובטחת

אז אמנם יכולתי לשמור את הסוד הזה לעצמי. אפילו קצת התבאסתי לכתוב את המאמר הזה ואולי לגלות למתחרים שלי על טכנאי המק הטובים ביותר בתל אביב. אבל כשמגיע פרגון לבעל מקצוע, אני הראשון לפרגן. אז רשמו לפניכם, תיקוני מק עושים אצל MacITnow. על הדרך מקבלים גם מעבדה מאובטחת שמתייחסת למידע ולפרטיות שלכם כאילו מדובר בסודות מדינה.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »