ניקוי קרוזיה למכשיר מקבוק ואייפון

ניקוי קרוזיה למכשיר מקבוק ואייפון

 מגע עם מים ישבש את מכשיר האפל שלך! 

במאמר הבא נסקור את הנושא של ניקוי קרוזיה למכשירי מקבוק ואייפון.

נשפך קפה על המק? המקבוק נפל לבריכה? לא נורא!

תהליך של קרוזיה יכול להתרחש במכשיר האפל שלך עקב חשיפה לנוזלים. מגע של מים או כל נוזל אחר יכול לגרום לקצר במכשיר או כל מיני שיבושים אחרים שימנעו עבודה תקינה במכשיר המקבוק או האייפון שלך. לעיתים תהליך זה מתרחש לאט עקב חשיפה של כמות קטנה של מים למכשיר אבל עם הזמן ייגרם כמעט בוודאות נזק למכשיר. לכן יש חשיבות גם לטיפול מונע לפני שהמכשיר שלך יפסיק לעבוד לגמרי.

 

טיפול בקרוזיה מהו?

אנו מציעים טיפול של ניקוי קרוזיה למכשיר המקבוק או האייפון שלך עם אחוז הצלחה של 97%. מדובר על טיפול שעורך פרק זמן של כ 12 שעות. מדובר על תהליך מורכב המבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

 

הטיפול כולל ארבעה שלבים:

 

1.כיבוי המכשיר והוצאת הסלולה החוצה- כדי לוודא שהמחשב לא יקבל שום מתח חשמלי שיכול לגרום לקצר.

 

2.פתיחת המכשיר- נפרק את המכשיר ככל שניתן ונייבש את החלקים. נשתמש בחומרים מיוחדים המסירים לגמרי את הקורוזיה בכל הלוח. לא נרכיב את המחשב בחזרה לפני שווידאנו שהוסרה הקורוזיה מהלוח לחלוטין.

 

3.בקרת נזקים- נבדוק את המכשיר על כל חלקיו בצורה ייסודית עם צריך אפילו בעזרת מיקרוסקוף ונראה האם הבעיה נפתרה. במידה ונצטרך להחליף רכיבים, נעדכן על כך טרם ביצוע העבודה.

 

4.ניקוי הקרוזיה – ננקה את הקרוזיה בעזרת מכשור מיוחד. ניקוי זה מבוצע בצורה ייסודית על ידי איש מקצוע מיומן.

5.יבוש המכשיר- במידה ויש רטיבות ללא מים ניתן להשתמש בסיליקון אחרת נשתמש בספריי אוויר ונשאיר את המכשיר ליבוש לילה.

6.ציפוי המכשיר בתרסיס הגנה- תרסיס זה מסייע לחדש מגעים ומונע הצטברות קרוזיה

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »