תיקון מקבוק – תקלות נפוצות

אם גם אתם עובדים על מחשב מקבוק אתם וודאי מודעים למחיר היקר ולפחד שנגרם לנו מכל תקלה

בין אם מדובר בתקלה קטנה ובין אם מדובר במצב בו המסך כלל לא נדלק.

בדיוק בשביל מקרים כאלו חשוב שתהיה לכם בנמצא מעבדת תיקון מחשבים אמינה ומקצועית שתוכל לספק עבורכם שירותי תיקון באופן מידי הכולל אספקת רכיבים מקוריים ומותאמים לדגם ולסוג המחשב שלכם בעת הצורך.

אז מהן אותן תקלות נפוצות שאנו עלולים להיתקל בהן בתור משתמשי מחשב מק?

  1. מחשב מקבוק איטי

אחת הבעיות הנפוצות העולות בקרב משתמשי מחשבים בכלל ומחשבי מק של אפל בפרט היא איטיות המחשב. לעיתים בעיה זו נובעת מסיבות שקשורות לרשת הוויפיי או לעומס שהפעלנו על מערכת ההפעלה. אם טיפלתם בגורמים הנ"ל והמחשב שלכם ממשיך להגיב באיטיות יכול להיות שמדובר בגורמים הנוגעים לווירוסים, בעיה במערכת הקירור, חוסר מקום בדיסק הקשיח או בזיכרון ה- RAM ועוד. במצב כזה כדאי לפנות למעבדת תיקון מקבוק שתאתר עבורכם את מקור הבעיה ותוכל להתאים עבורכם את הפיתרון האידיאלי.

  1. מסך מקבוק לא נדלק

המחשב שבק חיים? רואים מסך שחור? התקלה שכולנו חוששים ממנה היא כאשר מסך המק לא נדלק. אבל אל דאגה- ברוב המקרים ניתן להציל את המחשב ולהשיבו לחיים תוך זמן קצר בעזרת פנייה למעבדת מחשבי מק מנוסה. במעבדה יאתרו תחילה את מקור התקלה שיכולה להיגרם ממקורות שונים כגון הסוללה, המקלדת או מערכת ההפעלה במכשיר שלכם.

  1. סוללה חלשה במחשב מקבוק

קרה לכם שהטענתם את המחשב מספר שעות אבל הטעינה לא הושלמה? או לחלופין שהסוללה נגמרה תוך זמן קצר? תקלה בסוללה של המק היא תקלה מציקה ביותר, במיוחד כשמדובר במחשב נייד שמטרתו לשמש אותנו גם מחוץ לבית או למשרד. התקלה יכולה לנבוע מהסוללה עצמה, מהמטען או אפילו מפלאג הטעינה. כאשר אנו מחליפים רכיב זה או אחר חשוב לשים לב שמדובר ברכיב מקורי ותקני המיועד לסוג המחשב שלנו ולדגם הרלוונטי על מנת שלא לגרום לנזק נוסף.

  1. מקלדת במחשב מקבוק לא עובדת

אף אחד לא רוצה לעבוד עם מחשב בלי מקלדת. לעיתים מדובר בתקלה חלקית – בה רק חלק מהמקשים במקלדת לא עובדים ולעיתים מדובר במצב בו המקלדת כלל לא מגיבה. גם אם יש לנו התקן של עכבר, עדיין לא נוכל להקליד טקסטים, הודעות או להזין מילות חיפוש ברשת. אין ספק שהדבר פוגע בשימוש שלנו במק באופן משמעותי.

  1. רמקול, מיקרופון או מצלמה לא עובדים במכשיר מקבוק-

בעולם המודרני המחשב שלנו משמש אותנו באופן יומיומי בתקשורת עם אנשים על ידי אפליקציות ואתרים שונים. כאשר אחד מהרכיבים הללו – רמקול, מיקרופון או מצלמה לא עובדים, הרי שאי אפשר לבצע את ההתקשרות התקינה עם העמיתים שלנו, הלקוחות שלנו או החברים שלנו.

לא משנה באיזו תקלה מדובר, במעבדת MaciTNow ידאגו לאתר את מקור התקלה ולהתאים עבורכם את התיקון הנדרש, כולל ניקוי או החלפה של רכיבים מקוריים בהתאם לדגם וסוג המכשיר.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »