תיקון מקניטוש מבצעים אצל מומחי מחשבי אפל

מחשבי מקינטוש, המיוצרים ומשווקים על ידי ענקית מוצרי האלקטרוניקה – חברת אפל, ידועים בעיצובם יוצא הדופן, אך לא רק, ייחודיות היא אבן בוחן של החברה וכל פרט ופרט תפור במיוחד לסטנדרטים הגבוהים מאוד של החברה.

סדרת מחשבי מקינטוש מתייחסת לכל המחשבים שלהם – האיימק הנייח ולמחשבים הניידים שלהם. כשם שהמוצרים שלהם מיוחדים, כך הציוד שנדרש לתקן אותם יוצא דופן לעומת מחשבי PC. אפילו הברגים שלהם שונים ממחשבי PC.

תיקון מקינטוש – מהקל אל הכבד

יש תקלות שהן קלות לפיצוח כמו למשל מחשב שעובד באיטיות, ייתכן ומדובר בתקלה של אחד הרכיבים שעל גבי לוח האם או שמדובר בתקלה בשקע הטעינה, החלפתם תחזיר את המחשב למצב תקין.

ייתכן ויש תקלה לוגית, אם בחברה עובדים מהנדסי תוכנה, הם יפתרו אותה במיומנות ובהצלחה. 

יש תקלות מורכבות יותר לתיקון מקינטוש כמו למשל השבת מידע אבוד. כאן צריך התמחות גבוהה יותר. אם אתם רוצים לקבל את המידע שלכם במהרה ובבטחה, כדאי לפנות למי שמתמחה בתיקון מחשבי אפל. טיפול לא מקצועי יכול לגרום למידע להאבד לעד.

תקלות נפוצות במקינטוש

מי שמתמחה בתיקון מחשבי אפל יודע להתמודד בהצלחה עם בעיות כגון:

  • מחשב שמערכת ההפעלה שלו לא עולה – רוב הסיכויים שמדובר בבעיה בתקלה בדיסק הקשיח או שהוא התבלה, או שהבקר על גבי לוח האם נשרף, קורוזיה שנגרמה משפיכת מחשב ללא ייבוש כראוי של המחשב
  • מסך מרצד יצביע לרוב על תקלה בכרטיס זיכרון
  • תקלה בלוח האם – כל רכיבי המחשב נמצאים על גביו או מקושרים אליו. מדובר על כמות אדירה של רכיבים, לכן מוטב לפנו למי שמכיר את מחשבי המקינטוש מא' עד ת' ולא ימהרו להחליף את כולו.

עלות ויעילות

למהירות תיקון מקינטוש יש השפעה על עלותו. גם אם מדובר בתקלה פיזית וגם אם בלוגית, תחויבו על פי שעות עבודה. ככל שהתיקון מהיר יותר כך תשלמו פחות.

עלות רכיבי מחשבי מקינטוש יקרים יותר קרוב לפי 2 מחלקי מחשבי PC. חברה המייבאת בעצמה את החלקים תוכל להוזיל את המחיר אותו תשלמו עבור התיקון.

הפרמטרים בהם תלויה עלות התיקון היא בדגם המחשב ושנת הייצור שלו. ההבדל בעלות התיקון נע בין מספר מאות שקלים בודדים ועד כ-1000 ש"ח.

יש חברות שבמקרים של השבת מידע שאבד לא יגבו מכם כסף אם לא יצליחו לשחזר את המידע.

MACITNOW  – מספר 1 בתיקון מחשבי אפל

חברת MACITNOW היא החברה הראשונה בישראל שהתמחתה בתיקון מחשבי אפל בלבד. כל היום הם נוברים במחשבים אלה ויודעים לטפל בכל תקלה בעיניים עצומות. תיקון מקינטוש הוא עניין של מה בכך עבורם. וזה מה שהם עושים מזה 11 שנה. מיטב המוחות דואגים לטפל ברוב הבעיות עוד באותו היום. התיקונים המהירים מוצעים ללקוחות פרטיים ועסקיים במחירים אטרקטיביים. משתלם יותר ללכת למומחים.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

תיקון מצלמה למקבוק

המצלמה במקבוק משמשת אותנו לשיחות אינטרנטיות אישיות ומקצועיות כאחד ומכיוון שמדובר במחשב נייד יש לנו אפשרות לראות ולהיראות, לתקשר בחופשיות, מכל מקום בו אנחנו נמצאים.

קרא עוד »
תיקון אייפד

תיקון אייפד

סדקים במסך? נשפך לכם מים על האייפד והוא לא נדלק? מעבדת מקאיטנאו מתקנת אייפדים עד לרמת הרכיב. מכשיר הבית המפורסם של אפל האייפד. היום כמעט

קרא עוד »
מחיר תיקון אפל ווטש

מחיר תיקון אפל ווטש

יש לכם תקלה באפל ווטש? יש סדר במסך? מעבדת מקאיטנאו מתקנת עד לרמת הרכיב! אז מי אנחנו? השעון המפורסם של אפל, האפל ווטש! בין השעונים

קרא עוד »