תיקון מקלדת מקבוק עוד באותו יום

ואז בקבוק קוקה קולה נשפך לי על המקלדת של המקבוק שלי.

ספוילר: סיפור שהתחיל ברע, נגמר ממש בטוב. ואני פה בשביל להמליץ לכולם על MaciTnow, המעבדה הטובה ביותר בישראל בתיקון מוצרי מק. אחרי חוויית השירות שקיבלתי והצורה המדהימה בה תיקנו לי את המקלדת, זה המעט שאני יכול לעשות עבורם.

שמי יוני גדעוני, אני בן 24, סטודנט לעיצוב גרפי מרמת גן. בתחילת שנת 2020, קצת לפני שפרצה מגיפת הקורונה, עבדתי על פרויקט גדול ללימודים. זה היה עיצוב של אתר אינטרנט שעמלתי עליו זמן רב, אבל לרוע מזלי בדיוק כשהייתי בשוונג של עבודה קיבלתי שיחת טלפון. הזזתי את היד ומבלי לשים לב שפכתי את בקבוק הקולה הגדול שעמד על השולחן הישר על המקלדת של המקבוק שלי.

לתקן את המקלדת עם MaciTnow

המקלדת הפסיקה לעבוד באופן מיידי. לא דמיינתי שיש מצב שאוכל להשתמש בה שוב אי פעם. למזלי, חיפוש בגוגל הוביל אותי אל מעבדת MaciTnow בתל אביב ואחרי שראיתי ביקורות מצוינות על המקום, הרמתי אליהם טלפון. זכיתי למענה מיידי, מנומס ואדיב, ובעיקר מקצועי. הסברתי את הבעיה ונציג MaciTnow הבטיח שהם יעשו ככל יכולתם ומניסיונם הוא מאמין שניתן לתקן את המקלדת.

מכאן, הכל הלך בדיוק כפי שהוא הבטיח. המקלדת הוכנסה למעבדה באופן מיידי ועוד באותו יום כבר קיבלתי הודעה: תיקון מקלדת מקבוק התבצע בהצלחה, מוזמן לאסוף אותו. מה יש לומר? מדובר במקצוענים שיודעים לתת שירות, יודעים לתקן מוצרי מק ומגיע להם ולכם שכמה שיותר אנשים ידעו זאת.

מעבדת אקספרס שמתקנת רק מוצרי אפל

מעבדת MaciTnow בתל אביב שנוסדה בשנת 2011 היא מעבדת האקספרס הראשונה בישראל. זוהי המעבדה היחידה בארץ שמתמחה אך ורק בתיקון מוצרי אפל.

ב- MaciTnowישנה מעבדה מאובטחת, כך שהפרטיות נשמרת ברמות הגבוהות ביותר, כאילו מדובר בעבודה של ארגון ביון. זו הסיבה שבין הלקוחות של MaciTnow נמצאות חברות הייטק, חברות טכנולוגיה ומחשבים, חברות ממשלתיות, חברות פרסום, חנויות שונות ועוד.

ל- MaciTnowישנה מעבדה ראשית בקליפורניה וזמני המשלוח של חלפים מקוריים הם המהירים ביותר בארץ. הייבוא העצמי חוסך דמי תיווך ומאפשר מלאי עצום של חלקי חילוף וכמובן הופך את  MaciTnow למעבדה עם המחיר הכי זול ומשתלם בארץ.

MaciTnow  היא מעבדת אקספרס, כלומר רוב תיקוני המק מתבצעים באותו יום בו מגיע המחשב או המכשיר שלכם. זאת בזכות שורה מומחים, טכנאים ומהנדסים הטובים ביותר בישראל.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »