תיקון מקבוק

יש לכם תקלה במקבוק? מעבדת MACITNOW מתקנת מחשבי מקבוק עד לרמת הרכיב

המקבוק של אפל הוא מחשב אמין ואהוב על הרבה מאוד אנשים. אולם, אין הוא חסין מתקלות ורבים הסיכויים שתצטרכו לתקן אותו לפחות פעם אחת במשך תקופת חייו. מעבדת תיקונים MACITNOW מתמחה בתיקון מכשירי אפל לכל סוגיהם, ומתקנת את מגוון מחשבי המק מכל הגרסאות,כגון :

 • מקבוק אייר Macbook Air
 • מקבוק פרו Macbook Pro
 • איימק IMac
 • מק-מיני
 • Mac mIni

מעבדת MACITNOW מתקנת את כל סוגי התקלות במחשבי מק, ובזכות המקצועיות של הטכנאים שלנו, ושימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, אתם ומחשב המק שלכם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בין התיקונים למחשבי מק שאנו מבצעים ניתן למצוא:

החלפת סוללה במחשבי מקבוק

אין בכלל וויכוח שבמקרה שהסוללה של המק מתקלקלת, נהיה חייבים להחליף אך ורק לסוללה מקורית של אפל בתוך שעה בלבד. החלפה לסוללה מקורית למחשב המק שלכם, תאפשר לו לעבוד בצורה המיטבית לפי המלצת היצרן, ובכך תמנעו מבעיות שיכולות לעשות נזק למחשב (כגון: פיצוץ, התחממות) שלכם ולגרום לו לעבוד בצורה לא תקינה. כאשר אתם באים לתקן את המק שלכם במעבדת MACITNOW , אתם יכולים להיות רגועים כי אנחנו מחזיקים בסוללות מקוריות של אפל המגיעות ישר מהמעבדה שלנו בארצות הברית ועוברים בקרת איכות קפדנית.

ניקוי קורוזיה במחשב מקבוק

כאשר המחשב שלכם בא במגע עם נוזלים או נמצא בסביבה לחה, החלקים הפנימיים עלולים לקבל קורוזיה. כאשר המחשב מק שלכם לא נדלק, המקלדת לא מגיבה, סוללה לא עובדת אזי הגיוני מאוד שהמחשב שלכם תקול בשל נוזל אשר חדרו אליו. במידה וזה קרה אסור לנסות להדליק את המחשב, גשו מיד למעבדת תיקונים מוסמכת לתיקוני מק. המומחים של MACITNOW מנוסים בפתירת בעיות בשל קורוזיה במק ויתנו לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר. היתרון שלנו הוא שאני היחידים מבין המעבדות הגדולות שמורשים לנקות קורוזיה מהרכיבים, כשכל שאר הרשתות מחויבות להחליף לכם את הרכיבים ברכיבים חלופיים ולא המקוריים שהגיעו עם מחשבכם שקניתם אותו אנחנו נדאג להסיר את הקורוזיה מהרכיבים באחריות.

תיקון לוחות אם עד לרכיב במחשבי מק

מעבדת MACITNOW מתמחה אך ורק בתיקון מכשירים של חברת אפל לרבות תיקון מחשבי מק מכל הסוגים, ומתקנת לוחות אם עד לרמת הרכיב. הודות לכך אתם תחסכו סכומים גדולים של החלפת חלקים מיותרים שאנחנו מסוגלים לתקן ולהציל. גם אם תחליטו שאין ברצונכם לתקן אל תהססו לפנות אלינו, אנחנו נשמח לרכוש את המחשב מכם בהבטחה שהוא ימשיך לשמש אחרים וב100% שמירה על המידע והפרטיות שלכם.

שחזור מידע ממחשב מקבוק

מעבדת MACITNOW מתמחה בשחזור מידע ממחשבי מק בשל כל תקלה, פיסית או לוגית ותדאג להחזיר לכם את הקבצים היקרי ערך שלכם לחיים בהבטחה שאם לא שחזרנו לא שילמתם.

החלפת מקלדת למחשבי מק

מקלדת מק עלולה להינזק כתוצאה ממגע עם נוזלים, חום או קור יתר על המידה ולחות. MACITNOW מעבדה מומחית בתיקוני מק ובהחלפת מקלדות מקוריות לכל הסוגים והגרסאות של מחשבי מק

טיפול במערכות קירור למחשבי מקבוק

MACITNOW מתמחה בתיקוני מק וטיפול במערכות קירור של מק. כאשר אתם חשים שהמק שלכם איטי יותר, המסך מתכבה, המחשב חם, אזי סביר להניח שמערכות הקירור במחשב המק שלכם תקולות.

החלפת כרטיס מסך

כרטיס המסך המולחם ללוח האם של מחשב המק יכול להתקלקל עקב קצר חשמלי או נפילה. MACITNOW מתמחה בתיקוני מחשבי מק מכל הסוגים ואנחנו מתקנים מחשבי מק לרמת הרכיב, כך שנוכל להחליף את כרטיס המסך של המק במרבית הדגמים ביעילות ובמקצועיות, תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד.

כאשר מדובר בתיקון מקבוק, אל תתפשרו ותפנו למעבדת MACITNOW

במעבדת MACITNOW תהנו מ-

 • שירות מקצועי של טכנאים שמוצרי אפל הנם התמחותם
 • שירות מהיר ואדיב
 • שירות IT משלים לעסק שלכם.
 • שמירה על פרטיותכם והמידע היקר לכם מכל
 • שירות ב-5 שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית
 • התחייבות לחלקים מקוריים בלבד למחשבי אפל העוברים ביקורת איכות במעבדתנו בקליפורניה
 • משקיפות במחירים ומחירים אטרקטיביים. אנו היחידים בארץ בעלי מחירון בולט ושקוף במעבדתנו
 • משלוחים לכל חלקי הארץ. ומשלוחים מהיום להיום בכל גוש דן והשרון.

תיקוון מקבוק(macbook repair)

תיקון מקבוק הינה משימה הדורשת מומחיות. אנו מעסיקים רק מהנדסים וטכנאים בעלי הכשרה מתאימה. על מנת לספק לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

במעבדת התיקונים שלנו תוכלו לחסוך כסף רכב משום שאנו מתקנים את כל מכשירי האפל כולל מחשבי המקבוק(macbook repair) ברמת הרכיב. כמו כן אנו נותנים אחריות לכל החיים על התיקונים שלנו.

אנו מקפידים על תיקון מהיר ואיכותי של מחשבי המקבוק. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מדוע תיקון מקבוק ברמת הרכיב חוסך כסף?

התשובה הינה פשוטה: תיקון ברמת הרכיב יכול למנוע החלפת חלקים מיותרים. כאשר מתקנים מחשב מקבוק ברמת הרכיב מונעים בעצם החלפת חלקים מיותרים. ברור שהחלפת חלקים מיותרים תמנע עלויות מיותרות של חלקי חילוף שלא לצורך. מיותר לציין שמחשבי אפל במיוחד בעלי מבנה כזה שדורש מומחיות ייחודית והכשרה מתאימה. אנו בוחרים להעסיק אך ורק טכנאים ומהנדסים בעלי הכשרה וניסיון בתחום.  

אנו מקפידים על תיקון מהיר ואיכותי של מחשבי המקבוק. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעבדת תיקון בין לאומית למכשירי אפל

התשובה הינה פשוטה: תיקון ברמת הרכיב יכול למנוע החלפת חלקים מיותרים. כאשר מתקנים מחשב מקבוק ברמת הרכיב מונעים בעצם החלפת חלקים מיותרים. ברור שהחלפת חלקים מיותרים תמנע עלויות מיותרות של חלקי חילוף שלא לצורך. מיותר לציין שמחשבי אפל במיוחד בעלי מבנה כזה שדורש מומחיות ייחודית והכשרה מתאימה. אנו בוחרים להעסיק אך ורק טכנאים ומהנדסים בעלי הכשרה וניסיון בתחום.  

אנו מקפידים על תיקון מק מהיר ואיכותי של מחשבי המקבוק. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו מבצעים תיקונים לכל סוגי מחשבי המקבוק של אפל. למעבדה ניסיון רב בתיקוני מק ומקבוק כולל תיקונים ברמת הרכיב.

 המעבדה נותנת את שירותים בשני מרכזים. ברחוב בזל 1 פינת דיזינגוף תל אביב וסניף נוסף בדרך השלום 7 בתל אביב. כמו כן, ניתן לקבל שירות איסוף מבית הלקוח.

המעבדה נותנת שירות מ 930 בבוקר עד 1900 בימים א-ה. ניתן לקבוע תור באתר.

מחיר תיקון המקבוק נקבע על פי זמן העבודה הנדרש לתיקון ועלות החלקים החלופיים. אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר מראש לתיקון.

מחשב מחודש מקבוק

למידע נוסף