תיקון מצלמה למקבוק

המצלמה במקבוק משמשת אותנו לשיחות אינטרנטיות אישיות ומקצועיות כאחד ומכיוון שמדובר במחשב נייד יש לנו אפשרות לראות ולהיראות, לתקשר בחופשיות, מכל מקום בו אנחנו נמצאים. 

מאז הקורונה הזום הפך למקום מפגש וירטואלי המחליף את הצורך להגיע פיזית למקום העבודה, לפגישות עם משפחה וחברים במיוחד בתקופה שהיו סגרים וגם היום הוא פתרון מעולה לתקשורת למבודדים וגם תחליף להגעה פיזית לספסל הלימודים ואף לראיונות עבודה. אם מצלמת המקבוק מתקלקלת זה יכול לפגוע משמעותית באיכות השיחה, למשל בפגישת עבודה אם יש צורך להציג על גבי המסך נתונים, מפגש היכרות או ריאיון עבודה. בנוסף, ללא תמונה השיחה הופכת לקרירה ומרוחקת יותר.

לפני שמוסרים את המקבוק לתיקון

לא תמיד אם המצלמה לא פועלת יש בהכרח תקלה. בדקו שהמצלמה פנויה לאפליקציות הרצויות על ידי כניסה להעדפות המערכת ולאחר מכן בחרו את האפשרות זמן מסך, תוכן ופרטיות ולבסוף יישומים. כדי שהמצלמה תהיה זמינה עבור היישומים יש לסמן את התיבה של המצלמה.

פעולות אלה מבצעים אם מדובר במערכת הפעלה מסוג macOS Catalina.

אם מערכת ההפעלה היא מסוג Mojave התהליך שונה. לאחר פתיחת העדפות המערכת מהתפריט של אפל בחרו באבטחה ופרטיות. לאחר מכן בוחרים בפרטיות ואז מצלמה ושם ניתן לסמן בתיבות ליד יישומים איזה יישומים תרצו שהמצלמה תהיה זמינה בשימוש בהם.

אם עדיין המצלמה לא עובדת ייתכן ויש עומס על המצלמה כי היא פועלת במקביל במספר יישומים, תמיד אפשר לעשות למקבוק אתחול, זה עוזר לפעמים.

מה עושים כדי לבצע תיקון מצלמה למקבוק?

תיקון מצלמה למקבוק מתבצע בשתי דרכים, האחת החלפת המצלמה והשנייה תיקון בעיה לוגית בתוכנה או במנהלי ההתקן במחשב, שמונעת מהמצלמה לפעול באופן תקין. 

החלפת המצלמה לרוב תדרוש פירוק של המסך ושימת מצלמה חדשה התואמת ליצרן ולדגם המחשב. לכל מחשב יש מצלמה ייחודית לה ולא ניתן להחליף למצלמה מסוג אחר.

כמה זמן תיקון מצלמה למקבוק אורך וכמה זה עולה?

אם המצלמה זמינה במעבדת המחשבים, בשביל החלפת מצלמה תצטרכו להמתין בין שעה למספר שעות בודדות. אם המצלמה אינה זמינה יש להזמין אותה מחו"ל ולהמתין עד שתגיע. 

זו אחת הסיבות שכדאי לכם לפנות למעבדה שמתמחה בתיקון מחשבי אפל, הם מחזיקים מלאי גדול מאוד של כל רכיבי מקבוק וחלקן מייבאות את חלקי החילוף בעצמן ובכך הם מוזילים את המחיר לעומת חברות הרוכשות אותם דרך מתווך.

מחיר תיקון מצלמה למקבוק נע בין 150 ש"ח ל-500 ש"ח.

מעבדת תיקונים למחשבי אפל – MACITNOW

היא החברה המובילה שמתמחה בתיקון מחשבי אפל והיינו הראשונים לעשות זאת. הטכנאים שלנו מיומנים ומכירים מחשבים אלה מא' עד ת'. תיקון מצלמה למקבוק הוא עניין של מה בכך עבורם והם יעשו זאת ביעילות ותקבלו במחירים מצוינים.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »