תיקון מכשיר אייפון לעומת מכשיר אנדרואיד

בעולם של היום קיימת יריבות וותיקה – היריבות בין חסידי האייפון לחסידי האנדרואיד.

כשאנחנו מדברים על חסידי האייפון הכוונה לאלו הבוחרים להחזיק אך ורק במכשיר של חברת אפל לעומת אלו הבוחרים במכשירי אנדרואיד המיוצרים בחברות שונות כגון Galaxy,Huawei  או LG.

בבואנו להשוות בין מכשיר אייפון לגלקסי, ברור לכולם שמכשיר האייפון המיוצר בחברת אפל נחשב למכשיר יוקרתי יותר, ורבים סבורים כי הוא בעל ביצועים טובים יותר, אך גם המחיר שלו יקר יותר בהתאמה.

ההבדלים בין אייפון לאנדרואיד

גורם מרכזי להבדלים בין המכשירים הוא שימוש במערכת הפעלה עם קוד סגור (באפל) לעומת שימוש במערכת הפעלה עם קוד פתוח (באנדרואיד). לכל צורה יש יתרונות וחסרונות.

מערכת ההפעלה של אפל נחשבת ליציבה ובטוחה יותר ועומדת בקריטריונים נוקשים.

היתרון במערכת ההפעלה של אנדרואיד הוא שהיא מאפשרת לכל אחד לפתח יישומים ואפליקציות ולהעלות אותן לגוגל מבלי לעבור בקרה – כך שיש מגוון רב יותר של אפשרויות לבעלי האנדרואיד. החיסרון כאמור הוא שהמערכת חשופה למפגעים שונים כגון בעיות אבטחה, וירוסים ובאגים.

מחיר תיקון סמארטפון לעומת החלפה למכשיר חדש

בהשוואה של תיקון אייפון לעומת תיקון אנדרואיד, תופתעו לגלות שמחירי התיקון של האייפון נמצאים במגמת ירידה וכי עלות החלפים של מכשירי אייפון דווקא נמוכה בדרך כלל מזו של מכשירי אנדרואיד.

לגבי תדירות התקלות – האנדרואיד חשוף יותר למפגעי אבטחה ולווירוסים ולכן גם לריבוי תקלות בשל מערכת הקוד הפתוח וחוסר הבקרה. במקרים רבים יהיה לכם שווה יותר להשקיע ברכישת מכשיר אנדרואיד חדש במקום בתיקונים יקרים.

בהתחשב בעובדה כי ברוב המקרים מחיר אייפון גבוה ממחיר האנדרואיד, אין ספק כי משתלם יותר להשקיע בתיקון שלו – בין אם מדובר בתיקון מסך, ניקוי קורוזיה או תקלות אחרות.

איפה כדאי לבצע תיקון של מכשיר אייפון

כשבוחרים מעבדה לתיקון האיפון יש לשים לב למספר פרמטרים ולבחור רק במעבדה וותיקה המתמחה בתיקונים של מכשירי אפל.

יש לבדוק כי המעבדה היא מאושרת ועושה שימוש בחלפים של אפל התואמים לדגם. בנוסף כדאי לבדוק אם יש למעבדה לקוחות קבועים או המלצות.

MaciTNow – תיקון מכשירי אפל בישראל

מעבדת MaciTNow היא מעבדת האקספרס הראשונה בישראל הפועלת בתל אביב החל משנת 2011 ומתקנת אך ורק מוצרי אפל. המעבדה פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות, מהירות, אבטחה ופרטיות ומעסיקה רק עובדים מומחים בניהם טכנאים, מהנדסים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

למעבדה לקוחות רבים ביניהם חברות היי טק, חנויות, מעבדות מחשבים, גרפיקה, פרסום, טכנולוגיה וחברות ממשלתיות ועוד חברות שונות מכל רחבי הארץ והעולם ומכל התחומים,

המעבדה פועלת בפריסה ארצית עם נקודות שירות ואיסוף רבות ברחבי הארץ. ניתן להזמין תור למעבדה לצורך תיקון מכשירי אפל או לבצע רכישות באתר האינטרנט של המעבדה.

שאלו אותנו שאלות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד כתבות היכולות לעניין אותך

קניית מחשבי אפל ממעבדת תיקונים בין לאומית

למה מומלץ לרכוש מחשב ממעבדה

בחרתם להשקיע במק חדש? זכרו שמחשבי אפל לא זולים בדרך כלל אבל השוואה נכונה תעזור לכם לחסוך עד אלפי שקלים למחשב. בין

אייפון שבור

תקלות נפוצות במכשירי אייפון

למרות העובדה שמכשירי אפל השונים נחשבים לאיכותיים ביותר ולאלו שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם הם לא חפים מתקלות כאלו ואחרות מפעם לפעם.

החלפת סוללה למקבוק

שירותי החלפת סוללה למקבוק

יש לכם מקבוק וצריכים להחליף סוללה? ב MacItNow תקבלו שירות מקצועי ללא המתנה אם אתם מחזיקים במחשב מקבוק מכל דגם שהוא, אתם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט