תיקון מגוון מכשירי המק(Mac repair)

מעבדת תיקון מכשירי מק ושאר(Mac repair) מכשירי אפל

Mac repair

בין אם שכחת את הסיסמא המסובכת שהגדרת או ששפכת תה חם על המקלדת, אנחנו יכולים לעזור.
אנחנו מתקנים את כל מחשבי האפל Mac repair ומכשירי הi וגם מגוון רחב של מחשבים נייחים וניידים של ווינדוס.

תיקון מהיר


עם טכנאים זמינים ומלאי רחב של חלקי חילוף אנחנו יכולים לתקן את מכשירך בכלום זמן. אנחנו נפתחים מוקדם ונסגרים מאוחר אז אתם לחלוטין יכולים להשאיר אצלנו את המכשיר שלכם לפני העבודה ולאסוף אותו אחרי העבודה!

אין בעיה שהיא גדולה מדי או קטנה מדי

לא מצליח להתקין את העדכון החדש של המק ? הפלת את הלפטופ במדרגות? אנחנו דואגים לעזור ללקוחותינו הכי הרבה שניתן.

שדרג את החומרה שלך

יש לך לפטופ שלא מוותר אבל הוא פשוט איטי מדי או מחשב שלא יכול להריץ את המשחקים החדשים? אנחנו יכולים לשדרג את מכשירך ולתת לו חיים חדשים ולשפר את ביצועיו ולהחזיר עטרה ליושנה.

תיקונים

כאשר אנחנו מבצעים תיקון מק, אנחנו מריצים בדיקות תוכנה וחומרה על כל המכשירים לפני שאנו דורשים מחיר כדי למנוע הפתעות לא נחמדות שיכולות להתחבא עמוק במכשיר במקום שאינכם רואים אותו.

טיפול בבעיות אינטרנט

אינטרנט אלחוטי הוא מאד איטי כשכולם גולשים ביוטוב, פייסבוק, וטוויטר כל הלילה או שטווח הקליטה האופטימלי לא מספיק טוב? יש לנו את האמצעים לעזור לכם לפתור את זה.

שירות מחשבים

אנו ממליצים על שירות ועדכון תוכנה באופן קבוע כדי למנוע כניסתם של תוכנות זדוניות ווירוסים וכדי לדאוג למהירות עבודה בריאה.

אייפונים, אייפדים ואייפודים

אנחנו מתקנים גם אייפונים שלא מצליחים לבצע שיחות, אייפדים עם מסכים סדוקים ואייפודים שנפלו לתוך במדיח כלים. אם אין לנו את החלקי חילוף היום, אז יהיה לנו אותם מחר.

לעסקים קטנים

אנו מציעים הנחות על רכישות סיטונאיות וגם יכולים לספק שירותי מחשוב שתצטרכו בין אם זה על בסיס קבוע או מדי פעם כשתצטרכו.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

תיקון מצלמה למקבוק

המצלמה במקבוק משמשת אותנו לשיחות אינטרנטיות אישיות ומקצועיות כאחד ומכיוון שמדובר במחשב נייד יש לנו אפשרות לראות ולהיראות, לתקשר בחופשיות, מכל מקום בו אנחנו נמצאים.

קרא עוד »
תיקון אייפד

תיקון אייפד

סדקים במסך? נשפך לכם מים על האייפד והוא לא נדלק? מעבדת מקאיטנאו מתקנת אייפדים עד לרמת הרכיב. מכשיר הבית המפורסם של אפל האייפד. היום כמעט

קרא עוד »
מחיר תיקון אפל ווטש

מחיר תיקון אפל ווטש

יש לכם תקלה באפל ווטש? יש סדר במסך? מעבדת מקאיטנאו מתקנת עד לרמת הרכיב! אז מי אנחנו? השעון המפורסם של אפל, האפל ווטש! בין השעונים

קרא עוד »