תיקון לוח אם למק עושים רק אצל מומחים

 

קמתם בבוקר עם אנרגיות חיוביות ואתם מוכנים להתחיל את היום. יש לכם פרזנטציה חשובה ואתם מתיישבים על המק שלכם חדורי מטרה, אך המחשב לא נדלק. יש לכם דד-ליין להעביר לוגו שעיצבתם ללקוח ואתם ניגשים לעבוד, אבל לא מצליחים לגשת לקובץ. התקלות האלה יכולות לנבוע מכשל לוגי וייתכן שמדובר בתקלה פיזית. על גבי לוח האם של המחשב יש את כל רכיבי המערכת או חיבור בינו לבין הרכיב שנמצא במקום אחר. על כן פגיעה בלוח האם יכולה לגרום לתקלות רבות . חברת mac it now פה כדי לעזור ולהרגיע אתכם – כל מחשב או מוצר של אפל שהגיע למעבדה שלנו תוקן במהירות על ידי צוות המומחים שלנו – טכנאים ומהנדסים.

תיקון לוח אם למק במעבדת מחשבים שמתקנת מחשבי מק ברמת הבורג

אפל עשו את המחשב שלכם כל כך ייחודי, שאפילו הברגים שלהם שונים ממחשבים אחרים. 

החשיבות של חלק מקורי עולה כשמדובר בלוח האם, אחד החלקים החשובים ביותר במחשב. 

משובצים בו רכיבים כגון: תושבת המעבד, חריצי כרטיסי הזיכרון, חריצי כרטיסי המסך, חיבורים לדיסק הקשיח ועוד. 

צריך ידע וניסיון רב באלקטרוניקה כדי לדעת איך להתמודד עם תקלה באחד מהם.

אם ביצועי המחשב שלכם לא כתמול שלשום ייתכן והתקלה במערכת הקירור של לוח האם.

אם יש לכם תקלות בתצוגת המחשב, אתם שומעים את המחשב נדלק, אבל לא רואים כלום על המסך או הגרפיקה פגומה, ייתכן ומדובר בכשל לוגי בלוח האם. תקלה במערכת השמע יכולה גם היא לנבוע מכשל לוגי בלוח האם. אם אתם שומעים צלילים מוזרים שיוצאים מהמחשב, ייתכן ולוח האם מנסה לתקשר איתכם ולעדכן כי יש בעיה באחד ממרכיביו. לכל בעיה כזו יש פתרון ולרוב אין צורך להחליף את המחשב.

תיקון לוח אם למק – בוחרים את הטוב ביותר

בחרתם את הטוב ביותר, תדאגו לשמור על המחשב שלכם שישאר ככה ולאורך זמן. כשאתם זקוקים לתיקון המק שלכם אין מה לחשוב פעמיים, תפנו לחברת macitnow, מעבדת התיקונים היחידה בארץ שמתמחה רק בתיקון מוצרי אפל ומחזיקה חלקים מקוריים בלבד. 

סיבה נוספת להפקיד את המחשב שלכם בידם היא מערכת האבטחה הפועלת 24/7, השומרת על המחשב ועל המידע שיש עליו.

  

mac it now טובה גם בשבילכם

המחשב שלכם יתוקן במהירות ובעזרת אנשי מקצוע מומחים. מחשב מק עולה לא מעט כסף, כדאי לוודא שהתיקון ייעשה כמו שצריך ולא יגרום לנזק ארוך טווח. איך עושים את זה? משקיעים את הכסף במקום שאתם בטוחים שידעו איך לפתור את התקלה בצורה אמינה ואיכותית.

אם mac it now טובה בשביל חברות הייטק, משרדי פרסום וחברות טכנולוגיות, הנמנים בין לקוחותיהם, היא טובה עבורכם. הם מייבאים את הרכיבים בעצמם ומציעים מחירים מצוינים. מי שמעוניין לרכוש חלקים בלבד יכול לעשות זאת בחנות האינטרנטית.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »