תיקון לוח אם למקבוק – קווים לדמותו

המקבוק שלכם נועד להחזיק מעמד לאורך זמן. הוא מחשב נייד שמתעלה על המתחרים: בתכנון ועיצוב, חוזק, חוויית משתמש נוחה ותדירות התיקונים שלו נמוכה משל מחשבים אחרים.

יחד עם זאת אין מחשב שלא מתקלקל אף פעם ולוח האם, מרכיב עיקרי בו, גורם לתקלות לא מעטות.

לוח האם הוא אם כל מרכיבי המחשב – או שהם נמצאים עליו או שיש עליו חיבור לרכיבים במקומות אחרים.

המקבוק שלכם מראה מסך שחור

היום רובנו משתמשים במקבוק למפגשי זום, בבית או בעבודה, ומעבירים את הפגישה או הרצאה עם משקה בידנו. אם נשפך לכם משקה על המקלדת, ייתכן מאד שחלק ממנו חדר פנימה וייצר קורוזיה על גבי לוח האם. ראשית הוציאו את הסוללה. שנית, מומלץ לקחת את המחשב למעבדת תיקונים שימנעו את היווצרות הקורוזיה.

אתם מוכנים לזום, אבל המצלמה שלכם לא מגיבה או אין לכם חיבור לרשת האלחוטית? זה סימן שלרוב מאותת על תקלה בלוח האם.

 

למה המקבוק שלי לא נדלק?

ייתכנו תקלות רבות אחרות מאלה שציינו לעיל שנובעות מפגיעה באחד הרכיבים על גבי לוח האם או כתוצאה מכשל לוגי. איך תדעו מה הבעיה כשהמחשב המקבוק שלכם פשוט לא נדלק לא מתנהג כתמול שלשום? 

כשלוח האם נפגע הסימנים לכך לרוב יהיו: המחשב לא נדלק כלל, הוא נכבה מדי פעם, על גבי המסך מופיעים קווים או ריבועים צבעוניים, תקלה שמצביעה על פגיעה בכרטיס המסך שנמצא על לוח האם, או שיוצאים מהמחשב רעשים מוזרים.

אחד הרכיבים העיקריים שגורמים לבעיות על גבי לוח האם הוא שקע הטעינה. אם השתמשתם במטען לא מקורי או כתוצאה מתזוזה שלו או בלאי, יש להחליף את שקע הטעינה שמולחם על הלוח בעדינות רבה. רק מי שמיומן ומנוסה יכול לעשות זאת מבלי לגרום לנזק ללוח האם כולו.

למי לפנות לתיקון לוח אם למקבוק?

חברת  macitnow מעסיקה טכנאים ומהנדסי אלקטרוניקה המתמחים בטיפול ותיקון של מחשבי מקבוק ומכשירי אפל בלבד וביניהם המקבוק. הם יכולים לתקן כל רכיב שעל גבי לוח האם ולא ימהרו להחליף את הלוח, מה שיכול לחסוך לכם סכום נכבד. כל מרכיבי המקבוק המקוריים נמצאים אצלנו תמיד במלאי ומיובאים ישירות מארצות הברית וכך שוב חוסכים לכם כסף.

ב-macitnow יסייעו לכם עם כל בעיה במקבוק, כל מחשב אצלנו יוצא מוכן לפעולה.

התשובה לשאלה בכותרת: אם אתם רוצים ראש שקט, הכתובת היא אנחנו.

 

כמה זה עולה לנו? 

עלות תיקון של לוח אם נעה בין כ-700 ש"ח ועד כ- 2000 ש"ח. גובה העלות מושפע מסיבת התקלה ודגם המקבוק. מחיר של החלפת לוח אם יכול להגיע ל-3000 ש"ח. בעת קבלת הצעת מחיר ממעבדת התיקונים אליה תפנו שימו לב שאתם מקבלים פירוט של התקלה כדי לוודא שהמחיר הוגן.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »