תיקון לוח אם אפל

תקלות נפוצות בלוח אם אפל וטיפול בהן

מחשבי אפל הם מחשבים עמידים שישרתו אתכם למשך שנים רבות ללא תקלות רבות. 

יחד עם זאת, לוח האם, המהווה את ליבת המחשב ובו אלפי רכיבים, בהחלט חשוף לתקלות. 

כל רכיבי המחשב מולחמים עליו ושאר הרכיבים מחוברים אליו כולל כוננים חיצוניים. משובצים בו תושבת המעבד, כרטיסי הקול ורשת, חריצי כרטיסי הזיכרון, הכונן הקשיח ויישומים נוספים.

תקלה נפוצה בלוח האם היא כרטיס מסך תקול. אם המסך שלכם לא מגיב וצבוע שחור או שאיכות הויז'ואל ירודה סיכוי גבוה שמדובר בתקלה זו. הפתרון קל ונוח, פשוט מחליפים אותו. סיבה נוספת למצב זה היא היווצרות קורוזיה על לוח האם, שיכולה לגרום גם לשריפת רכיבים עליו. אם נשפך לכם משקה על המחשב, אל תייבשו ותמשיכו כאילו כלום לא קרה. כבו את המחשב ופנו למעבדת תיקונים שמתמחה בטיפול במחשבי מק. 

 

אילו תקלות נוספות יכולות להיות בלוח האם?

  • אם המחשב שלכם לא נדלק או פועל באיטיות ולאחרונה הוא נפל, ייתכן ולוח האם זז ממקומו.
  • אם יש תקלה במערכת הקירור תרגישו את המחשב שלכם מתחמם. בעיה במערכת זו יכולה לגרום להתחממות ושריפה של רכיבים על לוח האם. לכן, חשוב להקפיד לנקות אבק מהמחשב שלכם שלכם.
  • רעשים מוזרים מראים על תקלה פיזית או לוגית בדיסק קשיח שנמצא על גבי לוח האם. מעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מחשבי אפל תדע לתקן את התקלה ותגן מפני איבוד מידע.

 

מחשבי מקבוק  – ייחודיות מצריכה מומחיות

השקעתם במקבוק סכום נכבד ויש בו גם מידע רב שצברתם עליו, חבל לבזבז זמן וכסף על טכנאי שלא יידע לטפל בו. טכנאי שאינו מתמחה במחשבים אלה יכול לגרום אף נזק למחשב. למחשבי אפל יש מבנה ייחודי לעומת מחשבי PC, לכן כדי לתקן אותו צריך ידע וניסיון הכוללים התמחות בתיקון מחשבי אפל וגם בציוד מיוחד. בנוסף, כדי לתקן את אלפי הרכיבים על לוח האם צריך ידע נרחב באלקטרוניקה. 

עלות תיקון לוח אם אפל היא נגזרת של דגם המחשב שלכם וסיבת התקלה.

עלות תיקון של לוח אם יכולה להגיע לסכום של 2000 ש"ח והחלפתו עולה קרוב למחצית מעלות המחשב. 

mac it now – הבחירה הנכונה לתיקון לוח אם אפל

חברת mac it now היא אחת מבין מספר מועט של מעבדות שמתמחה בתיקון מחשבי מק בלבד.  לחברה ניסיון עשיר ועובדיה המיומנים, טכנאים ומהנדסי אלקטרוניקה, יידעו לפתור כל בעיה שיש לכם עם מחשב אפל. 

אנחנו מתקנים את כל סוגי מחשבי אפל: איימק, מק בוק וגם את מכשירי הסלולר של אפל, האייפונים. אנחנו מייבאים את הרכיבים בעצמנו ובזכות כך יכולים להציע מחירים מצוינים. כל תקלה שיש לכם במקבוק גם אם המורכבת ביותר תטופל במהירות ותוכלו להיות רגועים שהמחשב שלכם בידיים טובות.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »