תיקון איירפודס

יש לכם תקלה באוזניות האיירפודס? הנה לכם הדרכים הטובות ביותר לתיקון

אוזניות האיירפודס של אפל יצאו לראשונה בספטמבר 2016, יחד עם השקת האיפון 7. אוזניות האיירפודס מתקשרות בצורה אלחוטית עם האייפון על ידי טכנולוגיית הבלוטוס. יחד עם כל היתרונות הייחודיים שמביאות איתן אוזניות האיירפודס של אפל, הגודל הזעיר שלהן והאלקטרוניקה המורכבת גורמת לאנשים לאבד אותן או לנזקים אחרים.

אם אתם רואים אור מוזר מקייס ההטענה, תקלה בבטריה או שבכלל האיירפודס בכלל לא נדלקות? יש כמה דברים קטנים שתוכלו לעשות בעצמכם ואולי תצליחו לפתור את הבעיה.

תנקו את אוזניות האיירפודס

זה פשוט מאוד, לכלוך, אבק, שעוות אוזניים וסוגי לכלוכים, מוצאים את דרכם על אוזניות האיירפודס שלכם ואף נכנסים לתוכן. בעקבות כך, איכות הסאונד של האוזניות עלולה להיפגם ו/או יפסיקו להטען בגלל שהן שוחות בתוך לכלוך וזוהמה. כדי להתגבר על הלכלוך, עליכם לנקות את אוזניות האיירפודס בכמה צעדים פשוטים.

כיצד לנקות את אוזניות האיירפודס?

כדי לשמור על תקינותן של אוזניות האיירפודס שלכם, עליכם לנקות אותן מעת לעת. אם תנקו את הלכלוך מהאיירפודס לעיתים תכופות יותר, כך תמנעו מהלכלוך להצטבר ותרחיקו את התקלות הצפויות כתוצאה מאיירפודס מלוכלכות.

לקחו מטלית מיקרופייבר, כמו של משקפי השמש שלכם, ושמרו אותה בצמוד למיקום בו אתם מטעינים בדרך כלל האוזניות. כך המטלית תמיד תהיה מול עינכם ותזכרו שאתם צריכים לנקות את האוזניות. מידי כמה ימים העבירו ניגוב הן על האוזניות והן על קייס ההטענה, מבפנים ומבחוץ.

בשלב השני, ניתן לקחת מטליות חיטוי, וכיום לכל אחד ואחת יש כאלו בבית הודות לווירוס הקורונה. נגבו את האוזניות עם המטליות ולאחר מכן יבשו אותן עם מטלית המיקרופייבר.

כעת, בעזרת מקל אוזניים יבש נקו את הרמקול של האוזניות, המיקום שבדרך כלל מתמלא בשעוות אוזניים. לבסוף, אם יש עדיין כתמים שלא יורדים, אתם יכולים בעזרת מחק גומי לנסות להורידם ולאחר מכן פעם נוספת עם מטלית מיקרופייבר.

ניסיתם הכל אבל עדיין האיירפודס לא עובדות טוב? הביאו אותן לתיקון ב macitnow

Macitnow היא מעבדה המתמחה בתיקון מכשירי ואביזרי חברת אפל על כל סוגיהם. כאשר אתם נתקלים בבעיה בלתי פתירה באוזניות האיירפודס של אפל שברשותכם, אתם צריכים מעבדה מקצועית עם נסיון שיש לה הכרות מעמיקה עם מגוון התקלות האפשריות שמאפיינות את אותן. אם האיירפודס שלכם לא נטענות, לא שומעים טוב, נשברו, או כל תקלה אחרת, כל מה שעליכם לעשות זה להגיע למעבדה שלנו ולהביא את האוזניות איתכם, בלי לקבוע פגישה. אל תשכחו להביא איתכם את קייס ההטענה והכבל. אנו נבצע אבחון לאיירפודס שלכם ונגיד לכם מהי הבעיה ומהו התיקון הדרוש לכך.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »