מה המחיר לתיקון אייפון?

בנקודה מסוימת, כמעט כל משתמש אייפון יצטרך לתקן את האייפון שלו. זה יכול להיות בגלל שהפיל בטעות את האייפו והמסך נשבר, זה יכול להיות בגלל שהאייפון נרטב ומים חילחלו פנימה ורכיבים פנימיים ניזוקו, יכול להיות כי שקטע הטעינה נפגם והטלפון לא מטעין או כי הסוללה מתרוקנת מהר.

נשבר המסך של האייפון? כמה עולה לתקן?

בואו נדבר על התקלה הנפוצה ביותר שמשתמשים מגיעים בגינה למעבדות השירות – המסך של האייפון כאשר נשבר. עלות התיקון או החלפת המסך תלויה בהכרח בדגם האייפון שיש בידינו.

עלות תיקון/החלפת מסך האייפון תלויה בגודל הנזק שנגרם כתוצאה מהנפילה. בסמך האייפון שלוש שכבות כאשר הראשונה היא זכוכית המגן (לא זאת שאתם מדביקים, השניה היא שכבת הטאצ' והשלישית היא ה LCD ובעצם התצוגה עצמה. איך תדעו מה ניזוק? אם יש סדק באייפון אך אתם יכולי להשתמש בו כרגיל והטאצ' עובד ואתם גם יכולים לראות את המסך, אז סביר להניח כי מה שניזוק היא רק שכבת הזכוכית שלהחליף אותה זה סיפור יחסית זול. אם המסך נשבר וגם הטאצ' לא עובד לכם ואתם רואים מסך שחור או עם פסים, אז כבר נראה כי ניזוקו עוד שכבות של המסך ופה העלות תהיה יותר גבוהה.

המלצה שלנו היא אם האייפון נפל ונסדק לכם והכל עובד, אל תחכו וגשו למעבדת אייפונים מקצועית שתחליף לכם את המסך. רצוי להקדים תרופה למכה כי בפעם הבאה שהטלפון ייפול והמסך כבר סדוק, הנזק יהיה רציני ויקר הרבה יותר. ללא קשר רצוי תמיד לשים מגן זכוכית נוסף שניתן לקנות בכל מעבדת טלפונים.

תיקון אייפון מחיר

מהו המחיר לתקן אייפון שהבטרייה בו נגמרת מהר?

יכולות להיות סיבות רבות לכך שהבטרייה מתרוקנת במהירות. הסיבה הפשוטה ביותר היא שאתם מריצים יותר מידי תוכנות בו זמנית על האייפון, אז פשוט סגרו אותן. יכול להיות כי אתם צריכים לעדכן את הגרסה ולאחר העדכון ביצועי הסוללה ישתפרו.

אם בכל זאת הבעיה בבטרייה היא לא קשורה בתוכנה אלא בחומרה, תצטרכו להחליף את הבטרייה. טיפות ולחות יכולות לגרום לנזק ברכיבים פנימיים ולהרוס את הסוללה. עלות הבטרייה תלויה בדגם האייפון שלכם. בדרך כלל ההחלפה היא יחסית פשוטה ונעשית בו במקום.

מעבדת Macitnow מתמחה בתיקון מכשירי אפל בלבד לרבות אייפונים מכל הסוגים ומציעים שירות מקצועי, אדיב ומהיר. חלקי החילוף אצלנו עוברים בקרת איכות קפדנית במעבדנו בקליפורניה ונשלחים לארץ לשרת את הלקוחות שלנו הישראליים. אנו משרתים לקוחות פרטיים ועד חברות גדולות שבוטחות בנו ומפקידות את מכשירהן ונהנות  מחווית שירות וממחירים אטרקטיביים ביותר. אנחנו יכולים לאבחן את הבעיה שיש במכשיר שלכם ולאחר מכן לתת לכם הצעת מחיר מפורטת. מעבדתנו נמצאת ברחוב בזל 1 פינת דיזנגוף, תל אביב.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »