תיקון אייפון במעבדה מקצועית לתיקון מכשירי אפל

מכשיר אייפון וטכנולגיה

התקדמות הטכנולוגיה בעשור האחרון משפיעה גם על שוק מכשירי הסלולאר. כיום בשנת 2020 ניתן לבצע את כל הפעולות היומיומיות שהיינו רגילים לבצע בעבר עם דף ועט דרך מכשיר הסלולר. החל מתשלום למוסדות, דרך שיחת וידיאו עם אדם בקצה השני של העולם ועד להזמנת קניות הביתה. המצב הנוכחי הביא אותנו להיות תלויים במכשיר שניהיה קטן משנה לשנה, משוכלל יותר, משודרג יותר ובעצם משמש כחלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו.

תיקון אייפון

במבט קצר לעשור או שניים לאחור, נוכל לראות כמה השתנה, כמה תועלת והקלה קיבלנו ממכשירי הסמארטפון, עד כמה בלתי אפשרי "כמעט" להסתדר ולו לשעה אחת בלעדיו.וודאי אתם מכירים את הסיטואציה כי במהלך שגרת היום החליק לכם הסמארטפון מהיד ונפל, מיד התכופפתם להרימו והופ! המסך שבור! או יותר גרוע, החליק ונפל למים!

הלחץ עולה, הדופק מתגבר, המחשבות מתחילות לרוץ – איך נסתדר? מה נעשה עכשיו? איך נפעל? איך נתעדכן? הרגשת חוסר עונים כי "יד ימיננו" מנותקת זמנית מאיתנו.

המציאות מאוד פשוטה – נכנסים לגוגל, מקלידים את מילות החיפוש "תיקון אייפון" ומיד מופיעים מאות (!!!!) מעבדות פרטיות שישמחו להעניק לכם שירות. אז איך יודעים במי לבחור? איך יודעים מי מקצועי? איך יודעים מי נותן את השירות הטוב ביותר?!

הסטטיסטיקה מדברת בפני עצמה – 1 מתוך כל 5 מכשירים סלולארים שיוצאים ממעבדת תיקונים לאחר שתוקן – נתקל בתקלה נוספת. כל זה ועוד קורה ממספר סיבות פשוטות –, חוסר שימוש במכשור מתקדם, שימוש בחלפים לא מקוריים והכי חשוב – חוסר מקצועיות המעבדה!

לפעמים הלחץ שאנו נמצאים בו ברגע הנתון כי שגרת היומיום שלנו "מושבתת", כי לא נוכל לקבל גישה למיילים, וואטסאפ, רשתות חברתיות, קשר עם החברים והמשפחה, גורמת ללקוחות לקבל החלטה פזיזה ולגשת לתקן את הסמארטפון התקול במקום הראשון והקרוב אותו הם יימצאו.

מבולבלים? נעשה לכם סדר!

תיקון אייפון יכול להיות יותר פשוט ממה שזה נשמע לכם, ולא כל העולם חרב. אז…איך יודעים במי לבחור?

אנו מעבדת  MACITNOW   מתמחים בתיקון מהיר למכשירי אייפון שמבוצע על ידי צוות מיומן בעל הכשרה מתאימה בתחון

אנו מתחייבים להחזיר לכם את המכשיר התקול שלכם תוך 60 דק' עבודה מרגע כניסתו למעבדה.

אמינות – מתחייבים לאבחון התקלה הספציפית של שבגינה הגיע המכשיר למעבדתנו ללא החלפת חלקים מיותרים.

מקצועיות – מתחייבים לטכנאים מקצועיים אשר מוכשרים ומודרכים לטיפול בכל סוגי התקלות שיש, החל משבר במסך, דרך נזקי מים ועד לבעיות ברמת הרכיב (חוסר שמע, בעיות קליטה, בעיות WIFI, ועוד…)

חלפים מקוריים/חלופיים – שימוש בחלפים מקוריים וחלופיים, ע"פ תקציב הלקוח וע"פ דרישתו

זמינות – תקועים במשרד ולא יכולים לצאת? לא נגישים? הפתרון אצלנו – תוך 30 דק' שליח יגיע אליכם ויאסוף את המכשיר התקול ויחזיר אליכם אותו תקין כמו חדש.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »