תחזוקת מחשבים למשרדים

MaciTNow פתרונות ותחזוקה שותפת של המשרדים החל מ2 שקלים לחודש בלבד.

 

אם החברה שלכם עובדת עם מוצרי אפל ונמאס לכם לשלוח מחשבים, לקבל אותם במקרה הטוב אחרי שבועיים ועוד לשלם על זה. וכן, מחשב חלופי הוא לא פתרון אמיתי ל99% מאיתנו.

 

תחזוקת מחשבים לעסקים

מעבדת המחשבים שלנו נותנת לכם אפשרות לתחזוקת המחשב לעסק שלכם, החל מ 2 שקלים פלוס מע״מ לחודש. מחיר מצחיק ששווה את הזמן שלכם וחוסך לכם הון אנושי. המטרה שלנו שהעובדים שלכם יתרכזו בעבודה – אנחנו נעשה את כל השאר.

בזכות הנסיון הרב אנו דוגלים בשיטת התיקון, חומרה ותוכנה בתוך שעה. אם המשרדים שלכם נמצאים בתל אביב אז בוודאי שתשמחו לדעת שזה אפשרי, ובהתחייבות.

אנו נספק שירות הגנה כולל למחשב שלכם ונתקן לכם אותו בתוך שעה ברוב המקרים, זה אפילו לא מעניין אותנו מה הבעיה שלו וברוב המקרים עוד לפני שתבחינו בבעיה, אנו נבחין בה ונתקן לכם את המכשיר שלכם מרחוק. אנו מכירים את החולשות של המחשבים שלכם. אנו מכירים היטב כל רכיב ורכיב בו על מנת לוודא שיתוקן במהרה.

אם החברה שלכם היא חברה בין לאומית אז יש לכם עוד סיבה לפנות אלינו. הצוות שלנו דובר 5 שפות שונות ברמת שפת אם. אנו עובדים מול משרדים במספר מדינות שונות ומכירים היטב את סביבות העבודה של חברות בין לאומיות.

תחזוקת מחשבים לעסקים

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »