תחזוקת מחשבים למשרדים

MaciTNow פתרונות ותחזוקה שותפת של המשרדים החל מ2 שקלים לחודש בלבד.

 

אם החברה שלכם עובדת עם מוצרי אפל ונמאס לכם לשלוח מחשבים, לקבל אותם במקרה הטוב אחרי שבועיים ועוד לשלם על זה. וכן, מחשב חלופי הוא לא פתרון אמיתי ל99% מאיתנו.

 

תחזוקת מחשבים לעסקים

מעבדת המחשבים שלנו נותנת לכם אפשרות לתחזוקת המחשב לעסק שלכם, החל מ 2 שקלים פלוס מע״מ לחודש. מחיר מצחיק ששווה את הזמן שלכם וחוסך לכם הון אנושי. המטרה שלנו שהעובדים שלכם יתרכזו בעבודה – אנחנו נעשה את כל השאר.

בזכות הנסיון הרב אנו דוגלים בשיטת התיקון, חומרה ותוכנה בתוך שעה. אם המשרדים שלכם נמצאים בתל אביב אז בוודאי שתשמחו לדעת שזה אפשרי, ובהתחייבות.

אנו נספק שירות הגנה כולל למחשב שלכם ונתקן לכם אותו בתוך שעה ברוב המקרים, זה אפילו לא מעניין אותנו מה הבעיה שלו וברוב המקרים עוד לפני שתבחינו בבעיה, אנו נבחין בה ונתקן לכם את המכשיר שלכם מרחוק. אנו מכירים את החולשות של המחשבים שלכם. אנו מכירים היטב כל רכיב ורכיב בו על מנת לוודא שיתוקן במהרה.

אם החברה שלכם היא חברה בין לאומית אז יש לכם עוד סיבה לפנות אלינו. הצוות שלנו דובר 5 שפות שונות ברמת שפת אם. אנו עובדים מול משרדים במספר מדינות שונות ומכירים היטב את סביבות העבודה של חברות בין לאומיות.

תחזוקת מחשבים לעסקים

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

תיקון מצלמה למקבוק

המצלמה במקבוק משמשת אותנו לשיחות אינטרנטיות אישיות ומקצועיות כאחד ומכיוון שמדובר במחשב נייד יש לנו אפשרות לראות ולהיראות, לתקשר בחופשיות, מכל מקום בו אנחנו נמצאים.

קרא עוד »
תיקון אייפד

תיקון אייפד

סדקים במסך? נשפך לכם מים על האייפד והוא לא נדלק? מעבדת מקאיטנאו מתקנת אייפדים עד לרמת הרכיב. מכשיר הבית המפורסם של אפל האייפד. היום כמעט

קרא עוד »
מחיר תיקון אפל ווטש

מחיר תיקון אפל ווטש

יש לכם תקלה באפל ווטש? יש סדר במסך? מעבדת מקאיטנאו מתקנת עד לרמת הרכיב! אז מי אנחנו? השעון המפורסם של אפל, האפל ווטש! בין השעונים

קרא עוד »