שירותי החלפת סוללה למקבוק

יש לכם מקבוק וצריכים להחליף סוללה? ב MacItNow תקבלו שירות מקצועי ללא המתנה

אם אתם מחזיקים במחשב מקבוק מכל דגם שהוא, אתם צריכים לדעת כי הסוללה של המקבוק דורשת החלפה אחת לתקופה, תלוי בהיקף השימוש שלכם במחשב.

הכלל הוא כזה, בכל פעם שאתם מטעינים את הסוללה של המקבוק ממצב של 0 אחוז סוללה למצב של 100 אחוז סוללה, חיי הסוללה נשחקים. טעינה כזו מ-0 ל-100 אחוז נקראת מחזור (Cycle). לכל סוללה של כל דגם מקבוק יש חיי מחזור שונים וכמות מחזורים מירבי שבה יכולה הסוללה להחזיק. התכיפות בה תחליפו את הסוללה למקבוק שלכם תלויה מן הסתם כמובן גם בדגם המקבוק שלכם, לדוגמא:

אם ברשותכם דגם ישן של מקבוק כמו Macbook  מסוף 2006 עד סוף 2009, מספר המחזורים המירבי של הסוללה יהיה כ-300 מחזורים מלאים.

אם ברשותכם air  Macbook  מאמצע 2009, מספר המחזורים המירבי יהיה כ-500.

לעומת זאת, אם ברשותכם דגם מקבוק יחסית חדש, כמו:

MacBook Air ‏(13 אינץ', תחילת 2014)

MacBook Air רטינה (13 אינץ', 2018)

MacBook Pro ‏(Retina, ‏15 אינץ', סוף 2013)

MacBook Pro ‏(13 אינץ', אמצע 2012)

MacBook Pro ‏(13 אינץ', 2020, ארבע יציאות Thunderbolt 3)

MacBook Pro ‏(13 אינץ', 2016, שתי יציאות Thunderbolt 3)

מספר המחזורים המירבי של הסוללה יהיה כ-1000 מחזורים.

מחזור סוללה במקבוק נספר ברגע שטענו 100% סוללה

כל אחד מאיתנו טוען בצורה שונה את המקבוק שלו, יש כאלה שטוענים את המקבוק כאשר מגיע ל70%, יש כאלה כשמגיע ל-30% ויש כאלה שטוענים במצב שהסוללה מרוקנת.

מחזור סוללה ייחשב כמחזור כאשר טענו 100 אחוז מלאים וכאשר לדוגמה נטען את הסוללה שהיא נמצאת על 50%, הדבר ייחשב כחצי מחזור.

ישנה הנחת עבודה כי הצורה הבריאה ביותר לסוללה היא להטעינה כאשר מגיעה למצב של 30%.

 

איפה מומלץ להחליף סוללה למקבוק:

מומלץ להחליף סוללה למקבוק שלכם במעבדה העוסקת במחשבי אפל. שכן תיקון מחשבי מקבוק דורש מומחיות ייחודית. החלפת סוללה בצורה לא נכונה יכולה לגרום נזק למקבוק היקר שלכם. אצלנו ב macitnow מועסקים אך ורק טכנאים בעלי הכשרה מתאימה. כמו כן, אנו מעסיקים מתוך אמונה שמחשבי אפל דורשים הכשרה ייחודית טכנאים בעלי הכשרה מתאימה. בנוסך לכך, אנו עושים שימוש בחלקים מקוריים בלבד על מנת למנוע בעיות במחשב המקבוק.

מה לגבי המחיר:

אנו מזימים אתכם להגיע למעבדת התיקון למחשבי המקבוק שלנו וקבל בדיקת מעבדה חינם. לאחר הבדיקה נוכל לתת לכם הצעת מחיר מתאימה.

 

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »