רכישת מקבוק עם אחריות ותיקון אקספרס – הדברים שחשוב לדעת

קנית מקבוק חדש – איזה כיף, זהו מחשב שנותנת חוויית משתמש אדירה ונותן מענה נהדרת עבור בעלי מקצוע שעובדים עליו. אבל רגע, האם אתה יודע מה יקרה אם תהיה תקלה או שתזדקק לתיקון מהיר של המקבוק שלך? יש דברים שחשוב לדעת כאשר קונים מחשב חדש של אפל.

בעולם ישנו כיום מחסור חמור של חלקי חילוף, רכיבים אלקטרוניים וצ'יפים. המפעלים של אפל בסין, למשל, לא מייצרים בכמויות גדולות מספיק, מה שהביא למחסור במחשבים. זהו מחסור שייעשה חמור יותר ויותר בתקופה הקרובה ויורגש גם בעליית מחירים.

תיקון מקבוק תוך 14 ימי עסקים? למה כל כך הרבה?

אך כיצד כל זה משפיע על תיקון מקבוק או כל מכשיר אחר של אפל? ובכן, בארצות הברית ובאירופה ישנו חוק שמחייב את אפל לספק חלקי חילוף זמינים עבור מוצרים חדשים שנרכשו. אולם בארץ החוק הזה אינו בתוקף וכך יוצא שמעבדה רשמית של אפל מחויבת לספק חלקי חילוף במקרה של תקלה בתוך 14 ימי עסקים.

מדובר כמובן על פרק זמן ארוך למדי, על אחת כמה וכמה עבור מי שמתפרנס מעבודה על מקבוק וזקוק לתיקון מהיר ויעיל. זאת כמובן בתקווה שאכן המקום שבו רכשת את המקבוק נתן לך אחריות כהלכה – לפני כמה שנים הוגשה נגד יבואן מורשה של אפל תביעה ייצוגית מאחר שלא עמדה לכאורה בתנאי האחריות.

אלה בדיוק הסיבות שכאשר רוצים לרכוש מקבוק יש לוודא שלושה דברים חשובים:

  1. מחיר הוגן ואטרקטיבי
  2. מקום שמספק אחריות לתקופות ארוכות למחשבי אפל
  3. מקום שמספק אפשרות לתיקון אקספרס ללא צורך בהמתנה

את כל אלה תמצאו ב-MaciTnow, חנות לכל מוצרי אפל במחירים הכי טובים בשוק, כאשר בקומה השנייה שלנו פועלת המעבדה הבינלאומית היחידה בישראל, אשר מתמחה בתיקון כל מוצרי אפל.

מעבדת אקספרס עם חלקי חילוף מקוריים

מדוע המעבדה שלנו מסוגלת לספק את כל חלקי החילוף באופן מיידי בזמן שמעבדה רשמית של אפל מסוגלת לעשות זאת רק תוך 14 ימי עסקים?

ובכן, המפתח הוא בכך שב- MaciTnow אנחנו יבואנים של חלקי חילוף מקוריים של אפל מארצות הברית. מאחר שאנחנו כפופים לחוק האמריקאי, אשר הוסבר בתחילת מאמר זה, אנחנו מחויבים לספק חלקי חילוף באופן מיידי.

התוצאה היא שהלקוחות שלנו נהנים מתיקון אקספרס של מקבוק או כל מוצר אפל אחר, בין אם הם קנו את המוצר אצלנו או במקום אחר.

העובדה שאנחנו מייבאים מוצרים וחלקי חילוף של אפל בעצמנו, הופכים אותנו לזולים ביותר – גם במכירה וגם בתיקון.

אז מה יש לך לחפש במקום אחר?  MaciTnowהוא הפתרון הטכנולוגי המשתלם והיעיל ביותר.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »