מקבוק לא נטען

מחשבי אפל הם מחשבים מדהימים ביופיים, בעוצמה שלהם, הם ייחודיים ואיכות החומרה שלהם מהטובות בעולם, הגרפיקה שלהם מרהיבה, העיצוב מיוחד, יש בהם תוכנת הפעלה ידידותית מאוד למשתמש, מערכת האבטחה הטובה בעולם המחשוב ולא חסר להם עוד יתרונות.

אחד הדברים הבולטים בהם היא העמידות שלהם ולכן הם לא מתקלקלים הרבה ביחס למחשבי PC מקבוק שלא נטען זו תקלה די שכיחה שיכולה לנבוע ממספר סיבות רב.

הסיבות לכך שהמקבוק לא נטען

נתחיל מהקל אל הכבד:

 1. תקע תקול 
 2. כבל פגום 
 3. לא הורדתם את עדכון הגרסה החדש למקבוק. 
 4. המקבוק לא נטען והמטען תקין – יתכן ויש בעיה בלוח האם, הסוללה או בשנאי

(מכשיר אלקטרו מגנטי המאפשר לשתי מערכות המחוברות אחת לשנייה באמצעותו אנרגיה חשמלית). 

 1. תקלה בבקר הראשי המולחם בלוח האם
 2. תקלה בשקע טעינה – השקע, כשהכבל היה מחובר אליו, נאו שנפגע כתוצאה מנפילה ונשבר או נכנס בו אבק.

פתרונות לחלק מהתקלות הנ"ל למקבוק שלא נטען

 • תקע תקול –  בדקו את התקע עם מכשירים אחרים. אם המחשב עדיין לא עובד, תפנו למעבדה עם עובדים מיומנים שמתמחים בתיקון מחשבי מקבוק.
 • החלפת כבל
 • המקבוק לא נטען והמטען תקין – אם מדובר בסוללה פשוט מחליפים, אבל כדי לדעת מה הסיבה אם כך, צריך לפנות למעבדת מחשבים מומחית אפל, כדי שיבצעו אבחון מדויק.

אם הבעיה אינה בסוללה צריך לפרק את המחשב ולבדוק את השנאי ואת לוח האם.

 • שקע מלוכלך – לפני שאתם פונים למעבדה נקו את שקע הטעינה מאבק ולכלוך אחר בעזרת קיסם אוזניים, אם זה לא עוזר ואם השקע נפגע מהנפילה פנו למעבדת מחשבים.

יש עוד תקלות רבות, שאינן קלות לתיקון כלל וכלל (אחת מהן שהזכרנו היא תיקון לוח אם).

כמעט בכל בעיה, כולל מקבוק שלא נטען, מומלץ לפנות למעבדת מחשבים ברמה גבוהה המתמחה בתיקון מקבוק.

למה מומלץ לפנות למעבדה המתמחה בתיקון מחשבי Apple?

 • מדובר במחשבים מהטובים בעולם, כפי שציינו בתחילת המאמר וזה דורש את הטכנאים הטובים ביותר, המתמחים במחשבים אלה ומתעסקים רק בהם.
 • מחזיקים מלאי עצום של חלפים מקוריים, המסייעים לטיפול מהיר ויעיל. בלי מחשב ואייפון איך היינו בכלל מסתדרים למשך זמן ממושך יחסית?!. בנוסף, חלקים לא מקוריים יכולים לפגום במקבוק.
 • מערכת ההפעלה OS  – לרוב, אם יש בעיה לוגית במערכת זו קשה יותר לתקן את הבעיה לעומת WINDOWS, רק המומחים יבטיחו לכם את הטיפול הטוב ביותר.
 • טכנאים שאינם מתמחים במחשבי אפל לרבות מקבוק יכולים לגרום לנזק ואז תבזבזו זמן יקר והרבה כסף.

אלה הן רק חלק מהסיבות, יש עוד:)

  MACITNOW

אנחנו אחת החברות המובילות המתמחות בעולם הייחודי של מחשבי Apple ומומחים בתיקון כל מחשבי המק והמקבוק ושאר המוצרים שלהם – כל סוגי המק והמקבוק וגם אייפונים. אנחנו מספקים שירותי תמיכה ותיקונים לחברות גדולות במשק ולקוחות פרטיים.

הטכנאים שלנו חיים ונושמים את מוצרי אפל, בעלי ידע בלתי נדלה, ידיים מיומנות, סופר מקצועיים ויש לנו את הציוד טכנולוגי מתקדם. 

אנחנו מייבאים את חלקי החילוף בעצמנו וכך אנחנו יכולים להציע מחירים מצוינים לעומת אחרים.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »