מעבדת אפל תל אביב

חשיבות התיקון במעבדה מקצועית.

אם אתם בעלי מכשיר אייפון וודאי חשוב לכם שתהיה לכם מעבדה מקצועית קרובה לבית. לכל מקרה, שהרי המכשיר הנייד שלנו מכיל זכרונות אנשי קשר ומידע שאנו משתמשים בו מידי יום. בנוסף לכך, מכשיר האייפון הוא מכשיר יקר, כשחלה תקלה באחד מרכיביו בין אם בחומרה או בתוכנה קיים חשש שנאבד את המכשיר. לכן, חייבים מעבדה טובה כזו שקרובה לבית ניתן עם אנשים שמתמחים בתיקון מכשירי אייפון ויחזירו  את המכשיר כמו חדש.

מעבדה לתיקון מכשירי אפל מקצועית בתל אביב.

מעל לכל תיקון מכשיר אייפון דורש ידיים מומחיות, לעיתים צריך לפתוח את המכשיר ולתקן ברמת הרכיב הבודד בלי להחליף את כל החלק ואז לסגור בצורה מדוייקת מבלי להרוס את הרכיבים הרגישים. בתיקון אייפון חשוב לבחור במעבדה מוסמכת אם אתם גרים באזור תל אביב, תבחרו במעבדת אפל בתל אביב עם ניסיון מוכח.

היתרונות במעבדה מקצועית:

  1. שימוש בחלקים מקוריים בלבד .
  2. ניסיון במגוון סוגי תקלות.
  3. הטכנאים תמיד יהיו עם הכשרה מקצועית.
  4. התיקון יתבצע ברמת הרכיב.
  5. התיקון יהיה מהיר יותר, בגלל היכולת לזהות את מקור התקלה.

5 התיקונים הנפוצים ביותר במעבדה מקצועית:

תיקוני מסך- מסכי אייפון מנותצים מתוקנים מידי יום. המסכים רגישים לנפילות גם כשיש  הגנה. חשוב להגיע לתקן את המסך ברגע שהוא נשבר, בכדי שהרסיסים לא יפגעו בחלקי המסך הפנימיים.

תקלות לוח אם- תקלות מסוגים שונים כדוגמת חדירת מים, קורוזיה, מודם סלולארי , ספק מתחים, התקלות מתוקנות ברמת הרכיב. עם ידים מיומנות ומקצועיות חלפים מקוריים וכלים ייעודיים.

תקלות טאצ' במכשיר אייפון- תקלה נפוצה נוספת היא תקלה במסך המגע. כאשר חלק מהרכיבים במסך אינם מגיבים למגע, בגלל חדירת לחות בדרך כלל. התקלה נפוצה במכשיר אייפון 5C.

תיקון ספיקר ורמקול באייפון-  תקלה נפוצה נוספת אלו רכיבי השמע, הספיקר והרמקול הם הרכיבים שנמצאים בשימוש תדיר במכשיר. וזו תקלה שדורשת תיקון מיידי. התקלה נובעת מנפילה או מרטיבות במכשיר.

נזקים לשקע הטעינה- כאשר שקע הטעינה אינו מגיב זה רק עניין של זמן עד שהמכשיר יושבת. הבעיה נובעת מטעינה לא נכונה, התחממות, רטיבות או תקלה בבטריה עצמה.

תל אביבים לא מתפשרים.

תל אביבים, אל תתפשרו על תיקון האייפון שלכם. מעבדת macitnow המקצועית קרובה לבית. עם שירות מיוחד למכשירי אייפון שניתן על ידי מומחים. במעבדה מתקנים אייפונים מכל הסוגים והדגמים בשיקוף מלא. macitnow משתמשת בחלקים מקוריים ומאפשרת מענה לכל הבעיות הנפוצות של המכשיר. אם חיפשתם מעבדת אפל בתל אביב אז זה המקום עבורכם לתיקון כל תקלה.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

תיקון מצלמה למקבוק

המצלמה במקבוק משמשת אותנו לשיחות אינטרנטיות אישיות ומקצועיות כאחד ומכיוון שמדובר במחשב נייד יש לנו אפשרות לראות ולהיראות, לתקשר בחופשיות, מכל מקום בו אנחנו נמצאים.

קרא עוד »
תיקון אייפד

תיקון אייפד

סדקים במסך? נשפך לכם מים על האייפד והוא לא נדלק? מעבדת מקאיטנאו מתקנת אייפדים עד לרמת הרכיב. מכשיר הבית המפורסם של אפל האייפד. היום כמעט

קרא עוד »
מחיר תיקון אפל ווטש

מחיר תיקון אפל ווטש

יש לכם תקלה באפל ווטש? יש סדר במסך? מעבדת מקאיטנאו מתקנת עד לרמת הרכיב! אז מי אנחנו? השעון המפורסם של אפל, האפל ווטש! בין השעונים

קרא עוד »