מדוע כדאי לקנות אייפון ולא מכשיר סמסונג?

קניית מכשיר אייפון או או מכשיר גלקסי זאת השאלה? ההשוואה בין אייפון לסמסונג היא כמו לבין רונלאדו  למסי. מדובר על שני סוגי פלאפון חזקים ופופולאריים שהבחירה ביניהם קשה עד מאוד. בחירת מכשיר אייפון 8 או בחירת אנדוראיד 10 די מבלבלת. לכן, אם אתם  מתלבטים לגבי רכישת מכשיר סלולרי חדש שילווה אתכם לתקופה ארוכה, כדאי שתדעו את היתרונות של כל אחד מהמכשירים וכן את הביצועים של כל מכשיר.

יתרונות מכשיר אייפון

אייפון

אם מסתכלים על יתרונות מכשיר האייפון ניתן לראות שלאייפון יש מערכת הפעלה הכוללת קוד סגור, כלומר מערכת ההפעלה של אייפון היא מערכת מחמירה ונוקשה מאוד על שומרת על בטיחות המערכת באמצעות קוד סודי אחיד אשר מסופק למכשירים של חברת אפל, מה שגורם לפחות חשיפות פרצות ואבטחה, וירוסים, תוכנות ריגול ובאגים. כמו כן, לאייפון יש עיצוב יוקרתי ויפיפה, מערכת הפעלה פשוטה ונוחה, חיישן טביעת אצבע משוכלל ונוח, איכות מסך ומצלמה גבוהים מאוד, מהירות וחדות ללא עצירת המכשיר, עיצוב ממשק איכותי ובעל צבעים חיים, איכות שמע מעולה, מקלדת גדולה ומשוכללת.

יתרונות מכשיר סמסונג

מערכת ההפעלה של הסמסונג היא מערכת הפעלה פתוחה שלא בנויה על קוד סגור כמו באייפון, מה שאומר שהיא פתוחה בצורה חופשית לכל יצרן. כל מי שרוצה לפתח יישומים ואפליקציות יכול להעלות אותם לגוגל פליי מבלי לקבל אישור מגוגל. באמצעות מערכת זאת ניתן להיחשף למגוון נרחב של אפליקציות, וויד'טים, ערכות נושא, מקלדות ועוד. הסמסונג מתהדר במסך גדול יותר ממכשיר  האייפון הכולל חיישן טביעת אצבע משכולל ואף זיהוי פנים, מצלמה באיכות גבוהה קדמית  ואחורית, מערכת הפעלה פשוטה נוחה, איכות צבעים חיים מאוד וחדים באיכות גבוהה, איכות שמע טובה ועוד.

ביצועי מכשיר אייפון לעומת ביצועי מכשיר סמסונג

למרות היתרונות הרבים של שני המכשירים, מכשיר האייפון לוקח את הסמסונג בהליכה. מדובר על מכשיר מהיר מאוד שעובד באופן חלק ללא תקלות או עצירות, בשונה מהסמסונג אשר אחרי כמה חודשים הופך לאיטי יותר. מעבר לכך, גיבוי הנתונים באייפון הוא דרך הענן של אפל עד 5 ג'יגה בחינם. ועדכון הגרסה נגישה וניתנת לעדכון בקלות רבה. באייפון תתקלו פחות בתקלות מאשר מכשירי הסמסונג ולכן לא תצטרכו לתקן אותו בתדירות גבוהה.

.

 אייפון מומלץ לתקן מכשיר אייפון:

מומלץ לתקן את האייפון במעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מכשיר אפל. מכשיר אפל דורשים מומחיות מיוחדת ולא כל מעבדה יכולה לבצע תיקון אייפון ברמת הרכיב אלה אם יש לה את המומחיות הדרשת.

 

 

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »