מדוע אנחנו המעבדה למוצרי אפל הטובה ביותר עבורך?

אנו מעבדה למוצרי אפל בין לאומית

ברחוב דיזינגוף בתל אביב הוא הרחוב היחיד בישראל ואולי גם בעולם שיש בו 3 מעבדות תיקון למחשבי אפל. אנו מעבדה למוצרי אפל היחידה שהיא בין לאומית המעסיקה אך ורק טכנאים בעלי הכשרה מתאימה!. לכן יש לנו את היכולות לא רק להחליף חלקים אלה גם לתקן חלקים קיימים ובכך לחסוך לך כסף.

הייחודיות של המעבדה שלנו

  • השירות שלנו הוא המהיר ביותר והמענה הוא מידי ואישי.
  • אנו מתחייבים להיות הזולים ביותר ומוכנים להשוות כל הצעה.
  • אנחנו מעבדת התיקונים היחידה הפועלת גם מחוץ לישראל.
  • יש לנו ניסיון רב בתחום שכן, אנו פועלים משנת 2010 ובצענו כבר אלפי תיקונים ושדרוגים למכשירי המק למיניהם.
  • למען הנוחות, אצלנו יש חנייה צמודה בחינם בתיאום (מצרך נדיר בתל אביב וברחוב במיוחד).

למעבדת macitnow קומה שלמה של תיקוני מחשבי אפל בלבד ופוטנציאל תיקון של מספר רב של מכשירים ביום. לכן אנו מתחייבים להיות המעבדה המהירה בעיר באופן משמעותי מהמתחרים. אנחנו מעסיקים רק טכנאים אשר עברו הכשרה למכשירי מאק ואפל כי מומחיות זה הדבר החשוב ביותר. כמו כן, בעוד שלאחרים אסור לתקן חלקים אלה רק להחליף אנו מתקנים לוחות ושבבים על מנת לחסוך לכם כסף רב בתיקון המק או מכשיר האייפון שלכם!

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »