התקנת אופיס למק

היו ימים, ולא כל כך מזמן, שהתחרות המטורפת בין חברת אפל לחברת מיקרוסופט פגעה בצרכנים. למשל, משתמשי מק שרצו לעבוד עם תוכנות אופיס המוכרות כמו Word או Excel, היו חייבים להתקין את מערכת ההפעלה של ווינדוס על המק שלהם.

הדבר גרר תלונות רבות. אפל אמנם מציעה אלטרנטיבות משלה כמו תוכנת Pages המקבילה לתוכנת וורד; את תוכנת Numbers המקבילה לתוכנת אקסל; או את תוכנת Keynote המקבילה ל-PowerPoint. אולם גם באפל הבינו כי עליהם לאפשר גישה נוחה ללקוחותיהם גם לתוכנות של מיקרוסופט אשר לא מעוניינים בווינדוס.

אופיס מותאם למק בעברית

זו הסיבה שאפל שחררה את הגרסה המיוחד Office for Mac (אופיס למק). גרסה זו דומה מאוד לגרסת האופיס של ווינדוס וכוללת את הגרסאות העדכניות ביותר של Word,‏ Excel,‏ PowerPoint,‏ Outlook, OneDrive ו-OneNote – המשלבות את החוויה של אופיס עם התכונות הייחודיות והאהובות של מק.

הגרסה החדשה הנקראת Office 365 for Mac עשתה שירות אדיר עבור אפל והמשתמשים שלה. לא צריך עוד לוותר על תוכנות העבודה הנוחות והמוכרות, ואין עוד צורך שהדבר יהווה שיקול בבחירת המחשב. אם אתם חובבי מחשבי מק, הגרסה החדשה מבית מיקרוסופט מותאמת באופן מלא גם לשפה העברית. אין עוד בעיות לכתוב משמאל לימין, ליישר לימין ולהשתמש בסימני פיסוק. גם שפת התפריטים מותאמת לעברית.

אופיס עבור מק אף מספק התאמות מיוחדות אשר משתמשי מק זקוקים להן, כמו מצב מוחשך והתאמה לשורת Touch Bar במקבוק פרו.

הורדה והתקנה של אופיס עבור מק

איך אפשר להוריד אופיס למק? ובכן, שיתוף הפעולה בין תאגידי הענק המתחרים זה בזה, הביא לכך שניתן לעשות זאת אצל שתיהן. גם באתר האינטרנט של מיקרוסופט וגם בחנות האפליקציות של אפל (Appstore).

אבל מה בקשר להתקנה? ניתן לעשות זאת כמובן באופן עצמאי, אבל ישנן הגדרות רבות שתצטרכו לבצע בעצמכם. לא כל אחד הוא מומחה מחשבים. אם אתם מעוניינים לחסוך לעצמכם סיבוכים וזמן יקר בהתקנה של תוכנת האופיס למק, וליהנות מהתקנה בצורה מהירה ומקצועית, כדאי לפנות למקצוענים.

אמרתם מקצוענים בתחום המק, אמרתם MaciTnow, המעבדה היחידה בישראל שמתקנת ומתעסקת אך ורק במוצרי אפל.

MaciTnow מספקת גם שירותי תמיכה וגם התקנה של אופיס למק עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. היא עושה זאת במחיר הכי זול בארץ ובצורה המהירה והמקצועית ביותר.

תוכלו לקבל שירותי תיקון והדרכה לכל מחשבי מק השונים והכל מצוות המומחים והטכנאים הטוב ביותר שחי, נושם ומתקן רק מוצרי אפל.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »