הסרת קורוזיה במחשב מקבוק

קורוזיה היא אולי הדבר הנורא ביותר ברכיבים אלקטרונים מכל סוג. כאשר רכיב אלקטרוני בא במגע עם נוזל כלשהו עלולה להצטבר קורוזיה. בדרך כלל ניתן לראות את הקורוזיה ברכיב בצורה בולטת לעין כבר מספר שניות לאחר המגע עם הנוזלים אך לפעמים ובמידה שמדובר במעט נוזל לא ניתן לראות קורוזיה אלא רק אם משתמשים במיקרוסקופ מתאים. בלא מעט מקרים גם אם מתוצרת קורוזיה בהתחלה ואפילו בימים והשבועות הראשונים המחשב יכול לעבוד בצורה תקינה שגורמת לנו לחשוב שלא נוצר נזק. הבעיה היא שקורוזיה מתפשטת ולכן יש שמחשיבים אותה ל״סרטן״ של רכיבי האלקטרוניקה מהסיבה שהיא יכולה להתחיל להצטבר באזור כלשהו כשהמחשב עוד עובד בצורה תקינה ועם הזמן ללא טיפול הסרה מקצועי היא בהכרח תתפשט לאזורים נוספים עד שתפגע ברכיב קריטי שיגרום במקרה הקל יותר להתחממות המחשב, לאיטיות ולמאווררים להרעיש ולהשתולל ובמקרה הגרוע יותר לקצר ואף להשבתה של המחשב שלכם. כשמדובר ברכיבים יקרים שעלותם נאמדת באלפי שקלים לא לוקחים סיכון מיותר. כאשר המחשב שלכם בא במגע עם נוזלים או נמצא בסביבה לחה, החלקים הפנימיים עלולים לקבל קורוזיה. כאשר המחשב מק שלכם לא נדלק, המקלדת לא מגיבה, סוללה לא עובדת אזי הגיוני מאוד שהמחשב שלכם תקול בשל נוזל אשר חדרו אליו. במידה והמחשב שלכם בא במגע עם נוזל כשלהו אסור לנסות להדליק את המחשב!

אנא קראו בעיון ועקבו לאחר הוראות אלו במידה והמק שלכם בא במגע עם נוזלים:

1: במידה והמחשב מחובר למטען, נתקו אותו במידית.

2: במידה והמחשב עדיין דולק, כבו אותו בהקדם האפשרי.

3: וודאו שהמחשב באמת כבוי, שימו אוזן ליד המקלדת ונסו לשמוע מאווררים. בלא מעט מקרים שנכנסים נוזלים המסך מחשיך ונראה שמחשב כבוי אך לא כך הדבר.

4: לאחר שווידאתם שהמחשב כבוי צרו אתנו קשר בכל אחת מהדרכים המהירות. מומלץ שלא במייל כיוון שהמענה שם איטי יותר והזמן משחק תפקיד חשוב.

5: אם מתאפשר, גשו מיד למעבדת תיקונים מוסמכת לתיקוני מק. המומחים של MACITNOW מנוסים בפתירת בעיות בשל קורוזיה במק עם אחוזי הצלחה של מעל ל 97% ויתנו לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר. היתרון שלנו הוא שאנו היחידים מבין המעבדות הגדולות שמורשים לנקות קורוזיה מהרכיבים, כשכל שאר הרשתות מחויבות להחליף לכם את הרכיבים ברכיבים יקרים, חלופיים ולא המקוריים שהגיעו עם מחשבכם שקניתם אותו אנחנו נדאג להסיר את הקורוזיה מהרכיבים באחריות וגם לדאוג למידע שלכם, שבלא מעט מקרים חשוב יותר מהמחשב.

 

זכרו:

* אמונות תפלות כמו אורז או שום לא עוזרות אלא ממש להיפך!

* ניקוי הנוזלים מהיר ובטוח יותר ככל שזמן ההגעה אלינו מרגע מגע הנוזלים קצר יותר.

* הסרת קורוזיה מקצועית למק הינו תהליך ארוך הכולל בתוכו מספר שלבים. זמן ממוצע להסרת קורוזיה מלאה הינו כ12 שעות. הזמנים משתנים בכמות הנוזלים ובמהירות ההגעה אלינו.

* גם אם המק נפל לבריכה או שתה ליטר בירה ואתם הכי פסימיים, רוב הסיכויים שנצליח להציל אותו! הכל תלוי בביצוע הוראות אלו.

* אנו רשת המעבדות היחידה בארץ שמורשות להסיר קורוזיה ולשחזר נתונים כשכל השאר מחייבות להחליף את החלקים. מה שאומר שב99% מהמקרים אנו זולים ומהירים יותר מהמתחרים בעלויות שיכולות להגיע לעד פי 10.

תיקון מק

תיקון לוחות אם עד לרכיב במחשבי מק

מעבדת MACITNOW מתמחה אך ורק בתיקון מכשירים של חברת אפל לרבות תיקון מחשבי מק מכל הסוגים, ומתקנת לוחות אם עד לרמת הרכיב. הודות לכך אתם תחסכו סכומים גדולים של החלפת חלקים מיותרים שאנחנו מסוגלים לתקן ולהציל. גם אם תחליטו שאין ברצונכם לתקן אל תהססו לפנות אלינו, אנחנו נשמח לרכוש את המחשב מכם בהבטחה שהוא ימשיך לשמש אחרים וב100% שמירה על המידע והפרטיות שלכם.

שחזור מידע ממחשב מקבוק

מעבדת MACITNOW מתמחה בשחזור מידע ממחשבי מק בשל כל תקלה, פיסית או לוגית ותדאג להחזיר לכם את הקבצים היקרי ערך שלכם לחיים בהבטחה שאם לא שחזרנו לא שילמתם.

כאשר מדובר בתיקון מקבוק, אל תתפשרו ותפנו למעבדת MACITNOW

במעבדת MACITNOW תהנו מ-

  • שירות מקצועי של טכנאים שמוצרי אפל הנם התמחותם
  • שירות מהיר ואדיב
  • שירות IT משלים לעסק שלכם.
  • שמירה על פרטיותכם והמידע היקר לכם מכל
  • שירות ב-5 שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית
  • התחייבות לחלקים מקוריים בלבד למחשבי אפל העוברים ביקורת איכות במעבדתנו בקליפורניה
  • משקיפות במחירים ומחירים אטרקטיביים. אנו היחידים בארץ בעלי מחירון בולט ושקוף במעבדתנו
  • משלוחים לכל חלקי הארץ. ומשלוחים מהיום להיום בכל גוש דן והשרון.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »