הסרת קורוזיה במחשבי מקבוק תוך 12 שעות

האם זה נכון שחברת אפל לא מאשרת הסרת קורוזיה? היכן ניתן להסיר קורוזיה במעבדה בארץ? ותוך כמה זמן ניתן להסיר קורוזיה ממחשב אפל? את התשובות תקבלו במאמר זה.

כיצד נגרמת קורוזיה במחשב מקבוק?

מחשב מכל סוג ובוודאי מחשב יקר כמו מקבוק אייר או מקבוק פרו אשר בא במגע עם נוזלים – עלול להיפגם בצורה קריטית. זה מוביל לתהליך שנקרא קורוזיה. לא תמיד ניתן להבחין בקורוזיה באופן מיידי ללא מיקרוסקופ אך גם אם המחשב ממשיך לעבוד באופן תקין בשבועות או בחודשים הבאים, קורוזיה מתפשטת במחשב כמו סרטן ופוגעת ברכיבים האלקטרוניים ועלולה להביא להשבתה שלו.

מה לעשות כאשר נשפך נוזל על המחשב?

כאשר המחשב שלכם בא במגע עם נוזל מכל סוג שהוא, אל תהססו. הביאו אותו למעבדת MACITNOW בהקדם האפשרי. גם אם נדמה לכם שמדובר במקרה אבוד, כפי שתיווכחו בהמשך המאמר, במעבדה שלנו ניתן להציל כל מחשב אפל באחוזי ודאות גבוהים במיוחד.

איפה עושים הסרת קורוזיה?

חשוב לדעת: בכל מקרה של הסרת קורוזיה, אין מה לגשת למעבדה רשמית של חברת אפל! אפל לא מאשרת הסרת קורוזיה לזכיינים שלה והסיבות לכך שמורות עמה.

במעבדה רשמית של אפל (וגם במעבדות רגילות אחרות), במקרה של קורוזיה יחליפו לכם את החלקים הנגועים במחשב, מה שיוביל לעלות כספית גבוהה במיוחד.

ועדיין, קורוזיה מצריכה אמנם תיקון מק מסובך אך זה אפשרי ובמעבדת MACITNOW זה אף נעשה באופן מהיר במיוחד – תהליך שאורך 12 שעות בלבד. אנחנו מסירים קורוזיה עם חומרים מיוחדים לניקוי ואנחנו גם נותנים אחריות.

מעבדת MACITNOW היא המעבדה הבינלאומית היחידה בישראל. אנחנו מייבאים מוצרי אפל וחלפים מקוריים של אפל מהמעבדה שלנו בקליפורניה. בשל כך יש לנו את כל סוגי הרכיבים ואנחנו מציעים תיקון אקספרס תוך 24 שעות למחשבים וטלפונים של אפל. בנוסף, ניתן לקנות אצלנו בחנות את מוצרי אפל במחירים האטרקטיביים ביותר, עם שקיפות מלאה ומחירון ידוע מראש.

עדות של לקוח מרוצה – הסרת קורוזיה

ירון, בן 49, מספר: "בתחילת שנת 2020 נשפך לי בקבוק קולה גדול על המחשב שלי מסוג מקבוק אייר. האמת היא שכבר תכננתי לומר קדיש על המחשב אבל החלטתי להתקשר לחברים מ-MACITNOW כי כבר רכשתי שם אייפון בעבר וזכרתי שמדובר לא רק בחנות אלא גם במעבדה מומלצת לתיקון מחשבי אפל.

MACITNOW הוציאו לי שליח הביתה לחולון שהגיע תוך שעה לאסוף ממני את המחשב ולמחרת בבוקר כבר קיבלתי הודעה שבוצעה הסרת קורוזיה והמחשב תקין ומתפקד. כמעט שנה עברה מאז והמחשב שלי עדיין עובד כאילו דבר לא קרה. מעולם לא נתקלתי בשירות כל כך מקצועי, יעיל ומהיר, וחשוב שכל בעל מחשב יידע לאן לפנות במקרה לא צפוי שכזה".

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »