היכן רוכשים מחשב אפל בישראל

רכישת מחשב אפל מדוברת בהשקעה ארוכת טווח. באם אתם רוכשים לכל תקופת הלימודים, לעסק שלכם או סתם לשימוש אישי – מחשבי אפל מחזיקים הרבה יותר שנים מכל מחשב אחר.

 

רכישת מחשב אפל מכל חנות בארץ ובעולם : אחריות שנה בין לאומית של חברת אפל.

נשמע נורמלי. אך לא, זה המינימום. לפי החוק, כל מוצר שעלותו מעל 150 שקלים מחוייב באחריות היצרן למשך שנה. הכל טוב ויפה. רק לא לגבי מוצר שעלותו פי 100!

מה עושים שיש תקלב במחשב אפל?

ברוב המוחלט של המקרים התקלות לא מגיעות לאחר שנה וגם לא לאחר שנתיים מקבלת המוצר, אלא הרבה לאחר מכן. ובמקרה זה הדבר המשתלם ביותר הוא לרכוש מחשב אפל במעבדת האקספרס היחידה של מוצרי אפל והיא MaciTNow.

רק במק איט נאו, תקבלו 10% הנחה לתמיד! על כל התיקונים של המקבוק שלכם. גם לאחר 10 שנים, וללא הגבלה. מדובר פה בחיסכון ממוצע של כ 20% מעלות המחשב. וזה לא הכל, בנוסף להנחה הבלעדית הזאת, אם רכשתם כאן מחשב אנו מתחייבים לרכוש אותו מכם בכל שלב שתרצו וללא התניית מצב המוצר שלכם. אין מקום משתלם יותר מלרכוש מחשב חדש מלבד מק איט נאו.

לכן אנו תמיד ננצח! כי היום זה ברור, רוכשים מק רק איפה שמתקנים מק, ולרכוש ישירות מהמעבדה שמתקנת אותו, זה רק אצלינו.

רכישת מחשבי אפל

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »