החסרונות בשימוש ב״מגני״ פלסטיק למחשבי מקבוק

 

כפי שאנחנו יודעים חברת אפל משקיעה משאבים בעיצוב מגוון המכשירים אותם היא מייצרת ולכן מחשבי אפל בנוסף לשלל היתרונות ידועים גם כמחשבים היפים והמעוצבים  ביותר. בניגוד ליתר החברות, יש כאלו הקונים מחשבי מק אך ורק בגלל העיצוב המרשים שלהם.

 

כיוון שמחשבי מק הם מחשבים לא זולים ומותאמים לשימוש ממוצע של 7-10 שנים יש לא מעט משתמשים שמעוניינים להגן עליהם על ידי רכישת כיסויי פלסטיק במקום לרכוש נרתיק מתאים.

להלן מספר חסרונות לכיסוי פלסטיק:

  1. כיסוי הפלסטיק מכער את מחשב המקבוק ויוצר לא מראה מסורבל.
  2. מבדיקה שערכנו במעבדה שלנו גם בארצות הברית וגם בישראל, כיסוי הפלסטיק גורם למחשב המקבוק להתלכלך מבפנים.
  3. כיסוי הפלסטיק גורם למחשב המקבוק להיות מסורבל וכבד.
  4. הדבר המשמעותי ביותר הוא שכיסוי הפלסטיק גורם למחשב המקבוק להתחמם יותר ובכך בנוסף לחסרונות הקודמים מקצר את תוחלת החיים של המחשב וגרומים למגוון תיקונים שצריך לבצע במחשב המקבוק.

מגן פלסטיק למקבוק

 

היתרונות בנרתיק מותאם למקבוק הם:

1.משקל קל ובכך ניתן להתנייד בקלות עם המחשב

2.אינו צובר לכלוך מיותר ובכך אין פגיעה במחשב

3.אינו גורם למחשב המקבוק להתחמם בניגוד לכיסוי הפלסטיק.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »