החלפת סוללה למק

החלפת סוללה למקבוק הינה תהליך נפוץ ביותר. סוללות המק הינם סוללות ליתיום ולהם מחזור חיים מוגבל.

בדרך כלל יודעים שצריך להחליף סוללה כשלוחצים על הלוגו של הסוללה ומופיע התראה כמו service battery או replace now אך גם כשלא מופיעה הודעה כזו יכולות להיות סיבות שונות שנציין במאמר שיעזרו לנו לאבחן בעצמינו עוד לפני שניגש למעבדה.
לעיתים, משתמשים נוטים לחשוב שנדרשת החלפת סוללה כיוון שהיא מחזיקה פחות זמן מבעבר אך לא תמיד זה המצב. סוללה מחזיקה פחות זמן כשהמחשב צורך יותר חשמל אם משתמשים ביותר תוכנות ברקע או עובדים על תוכנה שצורכת יותר זיכרון.
כדאי לזכור שהסוללה חדשה עובדת בדיוק כמו אותה סוללה שהיתה לכם כשמחשבכם רק נרכש אך זה לא אומר שאם המחשב שלכם עבד X שעות עם Sierra ועכשיו שהחלפתם את הסוללה ויש לכם Catalina הוא יעבוד בדיוק אותם X שעות. רוב המערכות הפעלה והתוכנות העדכניות צורכות יותר אנרגיה מהתוכנות שהיו לכם בעבר ולכן המחשב שלכם כנראה יצרוך יותר אנרגיה בשביל להריץ אותם ובהתאם לזאת הסוללה תיגמר יותר מהר.

הכנו לכם כמה טיפים ומידע שחשוב לדעת לגבי החלפת סוללה במקבוק שלכם:

* יש לכם סימן של איקס על הסוללה? זאת אומרת שהמק שלכם לא מזהה את הסוללה מאחת משתי סיבות – הסוללה התנתקה מהלוח או שהמק לא מזהה את הסוללה כי היא לא תקינה ונדרש להחליפה.
• יש לכם סוללה נפוחה? אחת הבעיות הנפוצות והיותר מסוכנות שקורות לא מעט היא שהסוללה במק מתנפחת. אם התחלתם להרגיש שקשה או לא ניתן להקליק בטרקפד כנראה שהסוללה (שנמצאת בדיוק מתחתיו) התנפחה ולוחצת עליו. אם הטופקייס קיבל עיוות ללא סיבה מוצדקת אל תתמהמו והביאו לנו את המחשב להחלפת סוללה מהירה בתוך שעה בלבד. סוללה שהתחילה להתנפך כנראה תמשיך להתנפח וללא טיפול בזמן יכול לגרם נזק בלתי הפיך למק שלכם.
* ירידת אחוזים מהירה בסוללה? אם קיימת צניחה משמעותית באחוזי הסוללה בהפרש של שניות/ דקות סימן שצריך להחליף את הסוללה.

החלפת סוללה למקבוק

חשוב לדעת! הסוללות שלנו הינם מקוריות בלבד וקיימת סכנה להשתמש בסוללות לא מקוריות היכולות להזיק למחשבכם.
אנו בודקים כל סוללה לפחות פעם אחת ובכל זאת בממוצע אחת ל20 סוללות ליתיום באשר הן, מגיעות עם פגיעה קלה כזו או אחרת שבלתי אפשרי להבחין במהלך הבדיקה אלא בשימוש מתמשך. הסוללות שלנו, כמו כל מוצר אחר מגיעות עם אחריות מלאה. במידה ותרגישו שהסוללה נגמרת מהר מדי או תקולה מכל סיבה, ידעו אותנו ואנו במסגרת האחריות נחליף לכם אותה ללא תשלום נוסף.

טיפים לשמירה על חיי הסוללה במקבוק:

מומלץ לנתק אותה מדי פעם מהמטען ולתת לה להתרוקן.
• לאחסן את המחשב במקום קריר ומאוורר, במיוחד באחסון ממושך.
• להשתמש במטען מקורי בלבד.

לחצו כאן או שלחו לנו הודעה כדי לקבוע פגישה להחלפת סוללה בתוך שעה

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »