אנו מוחים נגד סימון אנשים ואתם מקבלים מאיתנו תו מתנה!

ההגבלות רק מתגברות, המשק נחנק, אזרחים מודרים מהמרחב הציבורי ואנחנו ב- MaciTNow חשים שהתו הירוק הוא קו אדום לדמוקרטיה. אז החלטנו להשמיע את קולנו.

מהיום ועד סוף החודש, מי שלא הנפיק לעצמו תו ירוק מכל סיבה שהיא, זכאי לקבל תו מתנה של 100 שקלים בחנות שלנו, ללא כל מגבלה או התניה למינימום רכישה!

זה לא משנה אם התחסנתם או לא (כל העובדים שלנו מחוסנים). אם הזכות לחופש חשובה לכם אתם מוזמנים אלינו, לצד שמירה על ההנחיות על מסכה ושמירת מרחק. כל אזרח ישראלי מעל גיל 18 שיגיע לחנות ויכריז שהוא נגד סימון אנשים, יקבל אצלנו 100 שקלים מתנה! אמיתי! תוכלו לרכוש עם הכסף כל מוצר שקיים בחנות שלנו.

והנה סתם כמה דוגמאות למוצרים בחנות שלנו שעולים 100 שקלים או פחות:

  • מגוון מטענים לסמארטפון, כולל מקוריים!
  • רצועות לשעונים חכמים!
  • מטען מהיר לרכב!
  • כיסויים לכל מכשירי הסלולר החדשים, כולל פרימיום!
  • מגן זכוכית איכותי למסך הסמארטפון שלכם, כולל התקנה!
  • ומוצר הדגל למעקב אחרי דברים שהם לא אנשים…אפל איירטאג יבוא רשמי!
  • ועוד מאות מוצרים נוספים. המלאי מוגבל.

 

חשוב להבהיר: זוהי לא הבעת דעה נגד חיסוני קורונה. זוהי מחאה לגיטימית נגד סימון אנשים ובעד החופש של כל אדם לפעול לפי מצפונו ונגד פגיעה שרירותית באזרחי ישראל. וכן, נשמח למכור לכם מוצרי אפל, חברה אשר שמירה על הפרטיות של הלקוחות היא ערך עליון עבורה ולאחרונה אף שינתה את מדיניות הפרטיות שלה בנושא.

אנחנו מקווים שהצעד הקטן הזה יוכל לשנות משהו בקהילה ונקרא מכאן לעסקים נוספים לנהוג כמונו ולהשמיע את קולם בכל הקשור לתו הירוק. היום אלו עסקים בקניונים שנפגעים מכך, מחר אלה יהיו אנחנו.

המבצע בתוקף עד ה-31.12.2021 או עד גמר המלאי בחנות.

כתובתנו: רחוב בזל 1 פינת דיזנגוף, תל אביב

שעות פעילות: ימים א'-ה' 9:30-19:00

יום ו מ-9:30-13:00

תחזוקת מחשבים לעסקים

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »