איירפודס כל מה שרצית לדעת אודות מאפייני המוצר של חברת אפל

 

מאפייני האוזניות הרב תכליתיות של חברת אפל "איירפודס"

איירפודס של חברת אפל

יותר קסום מתמיד.

 

עכשיו עם יותר זמן שיחה, גישה לסירי בהפעלה קולית – ומטען חדש לטעינה אל-חוטית – האיירפודס החדשים מספקים חווה אדירה של שימוש באוזניות אל-חוטיות. פשוט שלפו אותן והן מוכנות לשימוש בכל המכשירים שלכם. שימו אותן באוזניים והן מתחברות מייד ומעניקות לכם חווית צליל עשירה ללא פשרות. ממש כמו קסם.

 

אל-חוטי במלוא מובן המילה.

לאחר ביצוע הגדרות פשוטות בלחיצה אחת בלבד, האיירפודס מתחברות אוטומטית. לאחר מכן השימוש בהן קל באותה מידה. הן מרגישות שהן באוזניים שלכם, ויודעות גם לעצור השמעה כאשר אתם מוצאים אותן. חוות השימוש נפלאה בין אם אתם משתמשים באייפון, שעון אפל, אייפד, או מחשב מאק.

 

פשוט לשאול את סירי.

לשוחח עם העוזרת האישית שלכם זה קל יותר מתמיד. פשוט אמרו "היי סירי" ולא תצטרכו אפילו להוציא את האייפון מהכיס.

 

ביצועים שפשוט תרצו לשמוע.

מופעל ע"י שבב ה H1 החדש של אפל, האיירפודס מעניקים חיבור אל-חוטי מהיר ויציב יותר לכל המכשירים שלך – עד פי 2 יותר מהיר כאשר מחליפים בין מכשירים פעילים, ועד פעם וחצי יותר מהיר בחיבור עבור שיחות טלפון. שבב ה H1  המופעל ע"י סירי מעניק גם 30 אחוז פחות לאגים במשחקים. כך שלא משנה אם אתם משחקים משחקים, מקשיבים למוסיקה או שומעים הרצאות, אתם תהנו מחווית צליל באיכות גבוהה.

יודע שאתם מקשיבים.

חיישני תנועה וחיישנים אופטיים עובדים ביחד כדי לשלוט באופן אוטומטי על חווית הצליל שלכם. האירפודס יודעים להפעיל את המיקרופון עבור שיחות טלפון ושימוש בסירי, ולהפעיל את מערכת השמע כאשר האיירפודס באוזניים שלכם. יש לכם את החופש לענוד אחד או את שני האוזניות ביחד. כמו כן, יש לכם את היכולת לפסוח על שיר או לקפוץ קדימה ע"י לחיצה כפולה בזמן שאתם שומעים מוסיקה.

 

יודע שאתם מדברים.

מערכת זיהוי דיבור יודעת לזהות שאתם פותחים בשיחה וזוג המיקרופונים יוצרים קרן מוצלבת כדי לנקות רעשי רקע ולהתמקד בקולכם בלבד.

 

הניחו את האיירפורדס על מנת להטעין אותן.

בעזרת תיק הטעינה האל-חוטית החדש, להטעין את האוזניות זה פשוט כמו להניח אותן על משטח טעינה (Qi), זה הכול. נורת הלד בחזית התיק מיידעת אתכם כאשר האירפודס נטענים. כאשר אתם לא נמצאים ליד משטח טעינה, ניתן להשתמש גם בכבל.

 

עוצמת הסוללה בעלת מחזור חיים של 24 שעות.

איירפודס מספקים 5 שעות של זמן הקשבה, ועד 3 שעות של זמן שיחה, וכל זה בהטענה בודדה. בנוסף, תיק הטעינה מכיל מספר הטענות נוספות ובכך מספק זמן השמעה של 24 שעות. זקוקים לטעינה מהירה? פשוט הניחו את האיירפודס בחזרה בתיק למשך 15 דקות ותקבלו 3 שעות השמעה נוספות, ושעתיים של זמן שיחה. על מנת לבדוק את מצב הסוללה, פשוט החזיקו את האיירפודס ליד האייפון שלכם ושאלו את סירי "מה מצב הסוללה באיירפודס שלי?"

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »