תיקון מחשב איימק של חברת אפל:

 

מחשב האיימק הינו המחשב השולחני של חברת אפל. מחשב זה מצטיין בביצועים מרשימים ויכולות גרפיות פנומנליות. תצוגת המחשב הינה מרשימה כמו כן מדובר במחשב שהוא קל לתפעול ומאוד נוח למשתמש הקצה. ממש מדובר על המחשב המושלם , שילוב של מהירות עם יעילות טכנולוגית חשב חברת אפל. אולם כאשר מחשב האיימק מתקלקל , תיקנו הינה משימה לא פשוטה. בשל המבנה המורכב שלו צריך הכשרה מתאימה על מנת לתקן אותו. זו היא משימה אשר אינה מתאימה לכל אחד.

IMAC PRO

איפה מומלץ לתקן מחשב איימק?

במעבדה שלנו בתל אביב מועסקים אך ורק טכנאים ומהנדסים בעלי הכשרה לתיקון מכשירי אפל. לכן משימת התיקון למגוון מכשירי אפל לכל סוגיהם אינה זרה עבורם. לצוות הטכנאים שלנו הסמכה מחברת אפל וביכולתם אפילו לתקן את מכשיר האפל שלך אפילו ברמת הרכיב ובכך למנוע החלפת חלקים מיותרת שעולה ללקוח כסף מיותר. כמו כן אנחנו תמיד מבצעים את התיקונים אצלנו ולעולם לא שולחים שוב מכשיר לתיקון במקום אחר כפי שעושים מעבדות אחרות.
מעבר להכשרה המתאימה של צוות הטכנאים שלנו, יש לנו ציוד מיוחד מאפל המאפשר תיקון ביעילות ובדיוק מירבי.
בשל הציוד המתאים וההכשרה המתאימה אנחנו מצליחים לתקן במהירות את מחשבי האיימק ואפילו לבצע טיפול בנוזלים(קרוזיה) במעבדה שלנו ולהחזיר אותם מאוד מהר ללקוח.

כמה עולה תיקון לאיימק?

כמובן שהמחיר נקבע על פי סוג התקלה , זמן העבודה הנדרש לתקנה וחלקים שצריכים להחליף. אצלנו במעבדה כפי שצוין מתקנים את מכשיר האפל שלכם ברמת הרכיב כך שכסף רב יכול להיחסך עקב מקצועיות צוות הטכנאים שלו. בלי קשר אנו מציעים את שירתנו במחירים הזולים בשוק מבלי להתפשר על איכות.

איך אנו קובעים את מחיר התיקון?

כל מכשיר אפל המגיע לתיקון אצלנו נלקח לבדיקה ראשונית. לעיתים ניתן לאבחן את הבעיה במכשיר בבדיקה הראשונית ובכך לתת ללקוח מיד הצעת מחיר. אולם ישנם מקרים יותר מורכבים הדורשים בדיקה יותר מעמיקה. במקרה זה נציע להשאיר את מכשיר האפל שלכם לבדיקה יסודית וניצור איתכם קשר על מנת לספר לכם על הבעיה ולתת לכם הצעת מחיר.

מה עם אחריות לאחר התיקון?

אנו במעבדה שלנו נותנים אחריות לכל תיקון שאנו מבצעים על מנת להשאיר את הלקוחות בראש שקט.

שאלו אותנו שאלות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד כתבות היכולות לעניין אותך

אייפון 12 פרו מקס

מעבדת אפל תל אביב

חשיבות התיקון במעבדה מקצועית. אם אתם בעלי מכשיר אייפון וודאי חשוב לכם שתהיה לכם מעבדה מקצועית קרובה לבית. לכל מקרה, שהרי המכשיר

תיקון לוח אם אפל

תיקון לוח אם אפל

תקלות נפוצות בלוח אם אפל וטיפול בהן מחשבי אפל הם מחשבים עמידים שישרתו אתכם למשך שנים רבות ללא תקלות רבות.  יחד עם

כתיבת תגובה