מחיר טכנאי מק – איפה חוסכים ואיך בודקים אמינות?

חוויה מיוחדת, חדשנית ומרגשת. כך מגדירים רוב האנשים העובדים על מק את חווית המשתמש במערכת ההפעלה החדשה קטלינה 10.16. אנימציות, צלילים ואייקונים משופרים הם רק חלק ממה שמשדרג עוד יותר את השימוש במחשבי מקינטוש. אולם לקוחות חברת אפל כבר יודעים שאין טוב בלי רע וכרגיל, מחשבי מק אינם חפים מתקלות. כל מי שמתפרנס מעבודה על מק יודע שגישה לטכנאי מק מקצועי במחיר הוגן חשובה לא פחות מאשר הכרה של כל הפונקציות וכלי העבודה.

טכנאי מק זו התמחות

מחשבי מק הינם מחשבים יקרים ומתוחכמים ובשל כך תמיד מומלץ לעבוד עם טכנאי מק שמתמחה במוצרי אפל ולא עם טכנאי מחשבי PC רגילים. כדאי תמיד לברר גם את הוותק של טכנאי המק – אין תחליף לניסיון בתחום זה ורק טכנאי מקצועי שחווה שעות מעבדה ארוכות במיוחד מסוגל להתמודד עם כל תקלה ובעיה שתצוץ.

במעבדה מחיר התיקון נמוך יותר

לעולם אל תזמינו טכנאי מק הביתה לפני שביקשתם הצעת מחיר. גם אם הטכנאי אומר שאינו יודע להעריך מראש מבלי לבצע בדיקה של המחשב, נסו לקבל אומדן או הערכה כללית. כאן גם נכנס היתרון הגדול של עבודה מול מעבדה מקצועית לעומת הזמנת טכנאי מק הביתה. הזמנה כזו תעלה לכם כ-150-100 שקלים, תלוי במרחק הנסיעה של הטכנאי, עוד לפני עלות התיקון.

לעומת זאת, מעבדת תיקונים מומלצת ואמינה תספק לכם בדיקה חינם של המחשב והצעת מחיר מפורטת לאישורכם. גם העבודה שנעשית במעבדה מקצועית תהיה זולה יותר ותוכל לחסוך לכם מאות שקלים, אבל חשוב לוודא כי אכן מדובר במעבדה ותיקה וכזו שמתמחת במחשבי מקינטוש.

הדרך לחסוך במחיר התיקון

מחיר תיקון מק מושפע ממשתנה חשוב: עלות הרכיב התקול וזמינות של חלקי החילוף, וכמובן כמות שעות העבודה של הטכנאי.

מעבדת MacITnow בתל אביב מחזיקה ביתרון עצום על פני כל יתר מעבדות וטכנאי מק בישראל. ל-MacITnow סניף בקליפורניה המחזיק בחלקי חילוף מקוריים שעוברים בקרת איכות. הייבוא המהיר ארצה והמלאי העצום של כל סוגי החלפים המוחזקים במחסנים חוסכים עלויות גבוהות.

בנוסף, צוות הטכנאים המיומן והמקצועי ביותר בארץ נבחר בקפידה, לאחר שהוכיח ניסיון רב בתחום. כך מקבלים הלקוחות תיקון אמין אך גם מהיר במיוחד, אשר חוסך ללקוח עלות של שעות עבודה. לא במקרה זוהי מעבדת האקספרס הראשונה והיעילה בישראל. ב-MacITnow פשוט מאפשרים חזרה מהירה לשגרת, בלי לאבד או לבזבז ימי עבודה.

אבטחה ופריסה ארצית

יתרון חשוב נוסף של MacITnow: זוהי מעבדה מאובטחת ברמת ביטחון מהגבוהות בעולם. מעבדה שיודעת את החשיבות של שמירה על פרטיות. ביטחון מידע הוא ערך מרכזי בין אם מדובר בלקוח עסקי או פרטי.

ל- MacITnow פריסה רחבה עם נקודות שירות ואיסוף ברחבי הארץ, כך שלקוחות בכל המדינה יכולים ליהנות מתיקון מק במחיר ובמהירות הטובים ביותר.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »