שולחים את המק לתיקון? כדאי שתקראו את ההמלצות הבאות

מחשבים, טאבלטים וטלפונים חכמים, כולם נועדו להפוך את חיינו לקלים יותר. אנשים מנסים לסמוך עליהם גם כשמדובר במשימות הקטנות ביותר.

מקבוק הוא אחד המכשירים אשר חולל מהפכה אצל אנשים רבים הודות לפיטצ'רים יוצאי הדופן שהוא מכיל וליכולותיו. חלק גדול מבתי העסק בעולם מעדיפים לרכוש לעובדיהם מחשבי מקבוק של אפל בגלל הקלות שבנשיאתם והתמורה שהם נותנים.

במקבוק, כמו בכל מכשיר אלקטרוני, לא תמיד הכל הולך חלק ולפעמים יש תקלות כאלה ואחרות בחומרה ובתוכנה הדרושים אנשי מקצוע שיפתרו ויתקנו אותן. אנשים נוטים להעלים עין מתקלות מזעריות שיש להם במק ולקוות שיהיה בסדר. חיוביות היא אכן דבר נחוץ, אך כשמדובר במק יש להזהר מאוד מכיוון שבעיות קטנות עלולות להפוך במהרה לכאלה רציניות. לכן, מומלץ לשמור את המק שלכם נקי מתקלות לאורך כל הדרך.

ריכזנו עבורכם מספר המלצות בסיסיות שכדאי לקרוא לפני שליחת המקבוק לתיקון:

אל תשכחו לגבות את המחשב לפני שאתם שולחים את המק לתיקון

ניתן לגבות בקלות את כל הקבצים באמצעות תכנת הגיבוי המובנית של ה -Mac , Time Machine ולאחר מכן לשמור את הגיבוי על גבי התקן אחסון חיצוני (דיסק קשיח/SSD). תוכלו לשחזר את הגיבוי שלכם במקרה שבתיקון עצמו יימחקו הקבצים או שיצטרכו להחליף את המק.

במעבדת MACITNOW  נוקטים בזהירות יתר ומגבים את המידע של הלקוח על כל מחשב מק שמגיע לתיקון.

מחשב אפל

שלחתם מחשב מק לתיקון. מה לגבי שמירת הפרטיות?

נושא הפרטיות רגיש מאוד אצל אנשים כאשר שולחים מחשב לתיקון מהפחד שמא יתגלה מידע אישי. במעבדת MACITNOW  מתחייבים לשמור על פרטיות המידע של הלקוח ולא בכדי אנו משרתים נאמנה לקוחות רבים בארץ ובארצות רבות, ובינהם חברות ענק אשר בוטחות בנו.

אל תתעסקו עם חובבנים. זה יעלה לכם ביוקר

חשוב שתפקידו את מחשב המק שלכם במעבדה שמתמקצעת בתיקון מכשירים מסוג זה. במעבדת MACITNOW מתקנים אך ורק מכשירים של חברת אפל, ע"י צוות מיומן, אמין ומקצועי. הנסיון והידע שלנו חוסכים לכם כסף יקר על החלפת חלקים שלא לצורך, מכיוון שאנו יודעים לתקן חלקים ברמת הרכיב. לכן לא מומלץ לחסוך בתיקון המק שלכם ולתת אותו לידיים של חובבנים.

אם אחרי הכל חייבים להחליף רכיב, אסור להתפשר על חיקויים!

ישנם מקרים בהם התקלה מצריכה להחליף רכיב כזה או אחר. במקרה כזה, אל תלכו למעבדה חובבנית אשר תכניס למקבוק שלכם חלקים לא מקוריים, זה עלול לגרום לנזק גדול למחשב ששילמתם עליו סכום לא קטן. במעבדת MACITNOW אנו משתמשים בחלפים מקוריים בלבד וכל החלקים שלנו מגיעים מהמעבדה שלנו בקליפורניה ועוברים בקרת איכות עוד בארה״ב על ידי הטכנאים שלנו.

המקבוק הוא מכשיר אמין, ולפעמים לא משנה כמה המערכת יעילה וכמה עדכונים תעשו, בסופו של דבר תצטרכו לשלוח את המק לתיקון. וכאשר זה יקרה, ב MACITNOW מתחייבים לשירות התיקונים המהיר ביותר כדי שאתם לא תצטרכו להפסיד זמן שבו המחשב אמור לשרת אתכם במשימות היום-יום. ב MACITNOW יודעים לתקן את כל סוגי התקלות של מכשירים מבית אפל, כגון: החלפת סוללה, ניקוי קורוזיה, תיקון לוחות אם עד לרמת הרכיב, הצלת מידע, החלפת מקלדת, טיפול במערכות קירור, החלפת כרטיס מסך ועוד. הכל מתבצע ע"י הטכנאים המקצועיים ביותר ועם שירות לקוחות בחמש שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית.

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »