החלטתם לקנות מחשב יד2 ?

 

מדוע לקנות מחשב יד2 של אפל (מק)

ידוע שמחשבי אפל מסוג מק הם אמינים במיוחד ותוחלת החיים שלהם ארוכה. למעשה כמו התקלות שלהם נמוכה בהרבה ממחשבים אחרים
בעידן שבו כמעט כל אחד זקוק למחשב אין שום ספק שמומלץ לבחור את המחשב האמין ביותר, תכונה שבה אפל מצטיינת במיוחד מעבר לשאר היתרונות שלהם. מחיר מחשב מק יד 2 יכול לנוע בין 1000 ל 20,000 ₪. המחיר תלוי במספר גורמים כגון: מודל המחשב ושנת היצור שלו ומצבו הפיזי של המחשב. כמובן שכל מחשב שמגיע אלינו עובר תהליך של חידוש ובדיקה מקיפה.

גורמים המשפיעים על בחירת המק

1.המחיר- ברור שאנו מחפשים תמיד את היחס עלות תועלת הטוב ביותר כלומר להשקיע כמו שפחות על מנת לקבל את הטוב ביותר במסגרת המחיר. אין שום ספק שאפל לוקחת בגדול משום שמחשב מסוג מק חיי הרבה יותר שנים ושומר על הביצועים שלו לאורך זמן לעומת מחשבים אחרים שבהם יש תקלות לעיתים קרובות.
2.העיצוב- אין שום ספק שאנשים מקבלים החלטות על פי רגש ועל פי מראה עיניים. בתחום זה אפל מצטיינת לאורך שנים.
3.התוכנה – ממחשב מק מגיעים עם כל התוכנות החיוניות לעבודה שוטפת

מק יד 2

היכן כדאי לקנות מחשב מק יד 2

התשובה ברורה, במעבדת תיקון מק. אצלנו כל מחשב נבדק מ א עד ת. במידה שצריכים לבצע תיקונים אנו מבצעים אותם במקצועיות ובמיומנות. אנו מחדשים כל מחשב שמגיע אלינו על להבטיח עבודה תקינה של המחשב בטרם אנו מציעים אותו למכירה.
אנו מעסיקים אך ורק טכנאים ומהנדסים בעלי הכשרה מתאימה. כמו כן , בקניית מק אצלנו תקבלו חשבונית מס דוח על מצב של מחשב המק שאותו קניתם וכמובן והכי חושב אחריות. יהיה לכם מי שיטפל במק שלכם במידה ויהיו תקלות! בנוסף לכל אנו מבצעים עסקאות טרייד אין.

 

למידע נוסף

פוסטים אחרונים

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון מהווה אתגר משמעותי למשתמשים שמעוניינים להמשיך להשתמש באפליקציית הווצאפ עם הנתונים הקיימים שלהם (כמו היסטוריית שיחות, או מדיה שמורה במכשיר). מעבדת

קרא עוד »

אפל קר

חברת macitnow מציעה שירות מעבדה מוביל בתחום תיקון מחשבי מאק. החברה מתמחה בתיקונים מהירים ואיכותיים בזמן קצר במיוחד. לחברה מעבדת אפל מוסמכת, חלקים מקוריים, ושירות

קרא עוד »

החלפת מסך במק

מחשבי אפל הם מכשירים חזקים ומהירים המצויים בשימוש רב במגוון תחומי החיים והעסקים. אבל כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם מחשבי אפל יכולים להיתקל בבעיות טכניות.

קרא עוד »